Публічна тестова зборка Windows 9 (Threshold) вийде в кінці вересня - початку жовтня

admin Новинки софта

Публічна тестова зборка Windows 9 (Threshold) вийде в кінці вересня - початку жовтняЯк стало відомо ZDnet від декількох обізнаних джерел, які побажали зберегти анонімність, Microsoft прагне до кінця вересня або в крайньому випадку початку жовтня випустити нову ОС Windows, відому під кодовою назвою Threshold, у вигляді версії Technology Preview.

Як стверджується, встановивші попередню версію Threshold користувачі змушені будуть дати свою згоду на автоматичну установку щомісячних оновлень даної ОС, випуск яких запланований на майбутнє. Цей крок вказує напрямок, в якому рухається програмний гігант в питанні поліпшення сервісного обслуговування в Windows.

Як вже повідомлялося раніше, Threshold - це наступна версія ОС Windows, яка, як очікується, отримає комерційну назву Windows 9, коли стане доступна для широкої громадськості навесні 2015 року.

Очікується, що Threshold включатиме в себе ряд нових функцій, націлених на підвищення зручності використання Windows на пристроях, де основними інструментами введення інформації є миша і клавіатура, а не сенсорний екран.

У числі цих функцій - відповідно до наявних витоками інформації - нове міні-меню Пуск, запуск Modern-додатків в віконному режимі і підтримка віртуальних робочих столів. Серед інших змін користувальницького інтерфейсу Threshold - усунення спливаючої праворуч панелі чудо-кнопок, відомої як Charms Bar. Крім того, існує велика ймовірність інтеграції з персональним помічником Cortana.

Відомий блогер і журналіст Мері Джо Фолі з ZDNet зверталася до прес-служби Microsoft за офіційними роз'ясненнями, але на сьогоднішній день керівництво програмного гіганта відмовляється надавати будь-які коментарі щодо особливостей Threshold, її дати виходу і ринкового назви.

Коли Microsoft працювала над Windows 8, компанія минула три основних віхи в історії розвитку даної ОС, перш ніж зробити її доступною широкій громадськості в жовтні 2012 року. Спочатку Windows 8 вийшла у вигляді версії Developer Preview (13 вересня 2011 року), за нею пішла зборка Сonsumer Preview (29 лютого 2012 року) і лише потім операційна система була надана виробникам апаратного забезпечення (1 серпня 2012 року).

У ці дні у команди фахівців Microsoft, відповідальної за розробку нової версії ОС Windows, більш жорсткий графік і набагато менше часу. У зв'язку з переходом на більш швидкий цикл розробки інтервали на півроку між випусками зборок Threshold, призначених для тестування поза стінами Microsoft, малоймовірні.

Мері Джо Фолі, посилаючись на свої джерела, також повідомляє, що технологічна попередня версія операційної системи Windows Threshold буде доступна публічно.

Вконтакте
Pinterest