Рання збірка Windows Blue витекла в мережу

admin Новинки софта

Рання збірка Windows Blue витекла в мережуРанню версію першого великого поновлення Windows 8 можна скачати в Інтернеті набагато раніше офіційного релізу, і при цьому абсолютно безкоштовно.

В Інтернеті з'явився образ диска під назвою 9364.0.FBL_PARTNER_OUT13.130315-2105_X86FRE_CLIENT_EN-US-IMP_CCSA_DV5.ISO, що містить ранню 32-бітну версію оновлення операційної системи Windows 8 під назвою Windows Blue. Файл важить 2,64 ГБ, завантажити його можна на сайтах-файлообмінниках.

Імовірно рання збірка Windows Blue була викладена в Мережу французькими партнерами Microsoft. Microsoft відправила файл партнерам для тестування. Збірка може містити помилки, які ще не були виправлені компанією, попереджає Windows9beta.com.

Згідно просочившийся в Інтернет інформації, в Windows Blue буде перероблений стартовий екран. Кнопку «Пуск» в Windows не повернуть, але додадуть більше можливостей з налаштування стартового екрану. Наприклад, плитки додатків можна буде налаштовувати за розміром. Бічна панель Charms bar отримає нову функцію, яка дозволить швидко зробити знімок екрану і поділитися ним з друзями. Крім того, в першому великому оновленні Windows 8 з'являться нові версії додатків Microsoft, наприклад, Internet Explorer 11 і новий SkyDrive з функцією резервного копіювання.

Раніше повідомлялося, що перша публічна бета-версія Windows Blue вийде в червні, а остаточне складання буде представлена ​​в серпні.

Вконтакте
Pinterest