Вийшов реліз-кандидат Internet Explorer 9

admin Новинки софта

Вийшов реліз-кандидат Internet Explorer 9Розробка дев'ятої версії браузера Internet Explorer наближається до завершення: Microsoft оголосила про доступність реліз-кандидата цього продукту. Також Microsoft завершила розробку першого сервіс-пака для Windows 7.Передфінальний випуск IE в порівнянні з бета-релізом зазнав ряд змін, які зачіпають швидкість роботи, безпеку і інтерфейс. Так, за заявами «Майкрософт», продуктивність движка JavaScript Chakra піднялася на 35%.

Внизу сторінки браузера тепер будуть відображатися тільки найважливіші повідомлення з інформацією про проблеми, які загрожують безпеці комп'ютера або уповільнюють роботу IE. Вкладки можна розміщувати на окремому рядку - а значить, їх тепер буде більше. Реалізована функція, що дозволяє закріплювати сайти на панелі завдань Windows, незалежно від її розташування.

У реліз-кандидаті Internet Explorer 9 з'явилася нова система забезпечення безпеки - «Захист від стеження» (Tracking Protection). Вона не дозволяє веб-сайтам без відома користувача збирати персональну інформацію - наприклад, IP-адресу. Система дозволяє вказувати, які дані про власника ПК можуть бути передані стороннім ресурсів, а які - ні. Користувач також може заблокувати небажані сайти: достатньо внести інформацію про них в список Tracking Protection. У цих же списках можна вказати сайти, яким дозволяється збирати персональні дані.(Раніше це розповідалося в статті Internet Explorer 9: нові засоби безпеки)

У IE9 покращена підтримка сучасних веб-стандартів і реалізовані засоби геолокаціі, які дозволяють веб-додатку визначати географічне місце розташування пристрою у відповідності зі специфікацією Geolocation API.

Вконтакте
Pinterest