RIM заплатить розробникам додатків під BlackBerry 10

admin Новинки софта

RIM заплатить розробникам додатків під BlackBerry 10Research in Motion буде видавати за додатки для BlackBerry 10 грошові премії розробникам, що використовують платформу Titanium.

Крім того, за додатки для нової операційної системи BlackBerry розробники зможуть отримати безкоштовні послуги та тестові зразки мобільних пристроїв, йдеться в повідомленні RIM.

Перші 100 розробників отримають тестові пристрої BlackBerry Dev Alpha відразу після подачі їх додатків на розгляд в магазин додатків BlackBerry World. До 10 000 розробників отримають право безкоштовно користуватися сервісами Appcelerator Cloud Services (ACS) і Analytics протягом року після схвалення та публікації їх додатків в BlackBerry World, а опубліковані додатки зможуть взяти участь в програмі «Премія 10,000 доларів для розробників BlackBerry».

За даними творця платформи Titanium, компанії Appcelerator, розробники зможуть зберегти в незмінному вигляді від 65 до 90 відсотків початкового коду в процесі адаптації раніше створених додатків під BlackBerry 10.

Попередня версія платформи Titanium для BlackBerry 10 вийде в світ 7 грудня 2012р.