Samsung bada 2.0

admin Новинки софта

bada версії 2.0В Інтернеті опублікована презентація компанії Samsung, в якій мова йде про мобільну платформіу bada версії 2.0. Її реліз заплановано на наступний рік; швидше за все, перші керовані нею пристрою покажуть в лютому на виставці MWC 2011 (Барселона, Іспанія).

Нова версія платформи отримає веб-браузер з підтримкою стандарту HTML5, додаток для сканування штрих-кодів, підтримку технології NFC

(Near Field Communication), оновлений головний віртуальний дисплей, новий набір віджетів, можливість інтеграції соціальних сервісів сторонніх розробників, підтримку FlashLite 4 і багато чого іншого.

Крім того, відомо, що «Самсунг» випустить девелоперський набір (SDK), який дозволить створювати програми для bada 2.0 на ПК, що працюють під управлінням операційних систем Linux і Mac OS X.(Такого Ви ще не читали - Емоційний спелчекер став однією з ідей року)

У першій половині 2011 року корейський вендор має намір продати 10 млн bada-смартфонів сімейства Wave. Для порівняння: у році, що минає Samsung планує досягти позначки в 5 млн апаратів. Втім, їх продаж, нагадаємо, стартував не на початку року, а тільки в травні. Найсвіжішою на сьогодні є платформа bada версії 1.2.

Вконтакте
Pinterest