Samsung випустить власний мобільний браузер

admin Новинки софта

Samsung випустить власний мобільний браузерКомпанія Samsung зайнялася розробкою власного браузера для мобільних пристроїв.

Оглядач буде побудований на движку WebKit, що використовується в браузері Safari платформи iOS, вбудованому браузері операційної системи Android, а також в мобільній версії Google Chrome. Повідомляється, що розробкою браузера займається американський департамент Samsung.

Фахівці вважають, що нова розробка Samsung буде встановлюватися на пристрої корейського вендора в початковій комплектації замість вбудованого браузера Android. Повідомлень про те, чи буде Samsung використати свій браузер в гаджетах під управлінням Windows на даний момент немає.

Відзначимо, що згідно з дослідженнями StatCounter, у серпні цього року на чверті (24,4%) всіх сучасних мобільних пристроїв використовується стандартний браузер Android. Користувачі кожного п'ятого пристрої (20,81%) для перегляду інтернет-сторінок використовують Safari, а третє місце займає мобільна версія Opera, частка якої становить 19,34%. В цілому ці три програми займають близько 65% ринку.

Вконтакте
Pinterest