Що робити з Windows XP після закінчення офіційної підтримки?

admin Новинки софта

Що робити з Windows XP після закінчення офіційної підтримки?8 квітня 2014 Microsoft припинила технічну підтримку Windows XP. І якщо для вбудованих систем, спеціально призначених для банкоматів, підтримка буде здійснюватися до січня 2016 року, то приватним користувачам рекомендують оновити ОС до Windows 8.1.

Представники ЗМІ нагнітають обстановку, стверджуючи, що з 8 квітня 2014 Windows XP буде діяти на зломщиків як червона ганчірка на бика. Всі поради зводяться до одного: пора все ж відправити Windows XP на більш ніж заслужену пенсію і звернутися до більш молодих, свіжим і краще захищених систем.

Однак, перехід на нову версію ОС з Windows XP це, не просто апгрейд ПЗ, а й оновлення заліза.

Подивимося на вимоги до системи Windows 8.1:

Не завжди для виконуваної роботи потрібно таке обладнання, та й стару техніку треба утилізувати.

Одним з варіантів продовження використання Windows XP може стати впровадження Enhanced Write Filter (EWF).

Звичайно, EWF не є панацеєю, знайдені хакерами нові уразливості в Windows XP без патчів не будуть перекриті, але шкідливе ПЗ просто не зможе закріпитися в системі. При роботі EWF чим частіше перезавантажуватиметься ОС, тим більше вірогідність того, що вона чиста.

Для домашнього використання такий варіант набагато краще апргейдів, адже апгрейд - це фактично покупка нового ПК, а старий при цьому все одно залишається і його можна продовжувати експлуатувати.

Вконтакте
Pinterest