Штрих-коди навчилися грати музику

admin Новинки софта

BarcodasЯкийсь ентузіаст з Нідерландів Лео ван дер Веен (Leo van der Veen) розробив iPhone додаток Barcodas, здатний перетворити будь-який штрих-код в мелодію, повідомляє FastCoDesign.

Ідея проста як все геніальне: наводиш камеру "айфона" на штрих-код, фотографуєш, а все інше бере на себе штучний інтелект. Тобто - розпізнає штрихкод і замінює цифри відповідними їм нотами (ніяких діезів і бемоль, тільки "білі клавіші" до-мажору, плюс 0 замість паузи).

Втім, користувачеві надається можливість "покерувати": він може змінити гамму і ритм. Ну і найголовніше - поділитися цим музичним шедевром з друзями-фейсбукерами.Додаток легко справляється як з європейськими, так і з американськими штрих-кодами. Розробник говорить, що міг би модифікувати його і для роботи з QR-кодами, однак йому це не цікаво. Мовляв, головний прикол в тому, що старі добрі штрихові коди можна прочитати очима і, за наявності зачатків музичного слуху, подумки відтворити мелодію.

Ван дер Веен просить за Barcodas всього 99 центів. Загалом, не так вже й багато. За таку суму на тому ж iTunes можна купити лише один музичний трек - у той час як з Barcodas можна нагенерувати величезну купу музики, просто пройшовшись по супермаркету.

Вконтакте
Pinterest