Skype Translator забезпечуватиме переклад мови в режимі реального часу

admin Новинки софта

Skype Translator забезпечуватиме переклад мови в режимі реального часуMicrosoft вмонтує в Skype функцію синхронного перекладу з однієї мови на іншу. Проект поки отримав умовну назву Skype Translate. Керівник Microsoft Сатья Наделла презентував сервіс Skype Translator на конференції Code conference. Під час презентації демо-версії сервісу на конференції, представники Microsoft показали можливості перекладача при спілкуванні людей, які розмовляють англійською та німецькою мовами. Під час відео дзвінка, переклад слів співрозмовника транслюється на екрані, а також відтворюється за допомогою аудіо.

Які ще мови підтримуватиме перекладач, поки невідомо. В основі нової розробки лежить система розпізнавання мови голосового асистента Cortana, впровадженого Microsoft в операційну систему Windows 8.1.

Над проектом працювали як фахівці Skype, так і команда пошукача Bing, а також члени лабораторії Microsoft Research. Першу бета-версію перекладача обіцяють випустити до кінця 2014 року. Спочатку функція буде доступна тільки користувачам Skype для Windows 8. Комерційний запуск для всіх інших пристроїв відбудеться протягом двох з половиною років. Ймовірно, сервіс буде платним.

Microsoft працює над комп'ютерним перекладом більше десяти років. Чотири роки тому почалася розробка технології синхронного перекладу телефонних розмов. Перші результати були представлені в 2012 році на конференції в Китаї, коли мова керівника Microsoft Research Річа Рашида була перекладена з англійської на китайську мову.

Вконтакте
Pinterest