Смартфони допоможуть вчителям стежити за дітьми

admin Новинки софта

Смартфони допоможуть вчителям стежити за дітьмиУ Корейському інституті перспективної науки і технології (KAIST) розроблений додаток RubberBand для смартфонів, яке допоможе вчителям стежити за дітьми під час прогулянок, екскурсій або занять на відкритому повітрі.

Програма використовує спеціальні радіочастотні примачі та передатчики, закріплені, скажімо, на рюкзаках учнів. Щомиті такий передавач посилає сигнал всім учасникам групи. Комунікатор з додатком RubberBand в режимі реального часу вимірює його рівень між кожною парою дітей і формує карту їх розташування по відношенню один до одного.

Якщо виявиться, що хтось із хлопців відбився від групи, система негайно подасть сигнал тривоги і відобразить фотографію «зниклої» дитини. RubberBand працює навіть в тому випадку, якщо відразу кілька дітей вирішили проявити самостійність. Очевидно, що дія додатка обопільна: він також не дасть загубитися самим хлопцям.

RubberBand буде демонструватися на комп'ютерній конференції UbiComp 2012, яка пройде з 5 по 8 вересня у Пітсбурзі (Пенсільванія, США).