Смартфони навчаться підлаштовуватися під користувача

admin Новинки софта

Смартфони навчаться підлаштовуватися під користувачаКомпанія NEC розробила спеціальне програмне забезпечення, яке дозволить комунікаторам відстежувати свої переміщення і залежно від цього змінювати спосіб оповіщення про вхідні дзвінки.Програма використовує дані з вбудованих в смартфон сенсорів і приймача супутникової системи навігації GPS для контролю швидкості руху.

Програма, наприклад, може визначити, переміщається чи власник смартфона пішки, їде на машині або залишається нерухомим. В залежності від цього комунікатор може самостійно змінити тип сповіщення про виклики, перейшовши зі стандартного дзвінка, скажімо, в безшумний режим або режим голосової пошти.

За задумом NEC, програма зможе автоматично вибирати найбільш підходящий в конкретній ситуації тип комунікацій: електронна пошта, SMS або голосові виклики. Автоматична зміна режиму може виявитися корисною, наприклад, коли власник прослуховуваного мобільного телефону перебуває за кермом: у цьому випадку настирливі дзвінки можуть стати причиною дорожньо-транспортної пригоди.

Розробка NEC буде демонструватися на виставці Mobile World Congress 2012, яка 27 лютого відкриється в іспанській Барселоні.