Смартфони з шпигунським ПЗ від mSpy

admin Новинки софта

Смартфони з шпигунським ПЗ від mSpyБільшість людей напевно проти того, щоб програмне забезпечення дозволяло відстежувати місце розташування або перехоплювало дзвінки і текстові повідомлення. Проте, американська компанія mSpy вже деякий час пропонує подібне ПЗ.

Такий софт позиціонується як інструмент для роботодавців і батьків, які цілком мають право знати, де перебувають їхні підлеглі в робочий час або діти. Проте, сумнівно, що додатками не захочуть скористатися і люди, чия підвищена увага навряд чи обрадує об'єкти їхньої стеження.

Тепер mSpy почали продаж смартфонів з передвстановленим шпигунським ПЗ. Зокрема, можна придбати HTC One, Galaxy S4, Nexus 5 або iPhone 5S. Наприклад, Galaxy S4 обійдеться в 300 доларів плюс 199 доларів на рік підписки на шпигунські програми. За телефонні тарифи доведеться платити окремо.

Серед послуг, крім запису дзвінків, відстеження SMS та місцезнаходження - моніторинг використання Інтернету, сервісів WhatsApp і Skype, відстеження натискань кнопок і запис оточення ( гаджет стає жучком ).

Відзначається, що софт працює чудово і показує місце розташування з точністю до будівлі, в якій знаходиться об'єкт. Компанія mSpy усвідомлює, що її продукти можуть використовуватися з не найкращими намірами, проте знімає з себе відповідальність і заявляє, що свій вибір користувач визначає самостійно.

Вконтакте
Pinterest