Творці Hipstamatic представили додаток Cinamati

admin Новинки софта

Творці Hipstamatic представили додаток CinamatiРозробники відомого фото-додатку Hipstamatic представляють новинку - новий додаток для редагування відео Cinamatic. Сервіс дозволяє знімати квадратні красиві короткі фільми тривалістю від 3 до 15 секунд. Cinamatic вже доступний в App Store за 1.99 долара. Додатком можна користуватися на iPhone 4 і більш пізніх моделях, однак адаптовано він було спеціально для iPhone 5S.

Головними конкурентами новинки будуть додаток Vine і Instagram, останній з недавніх пір також дозволяє знімати коротенькі відео. Засновник Hipstamatic Лукас Бьюїк пояснив виданню Mashable, що додаток буде платним, так як пропонує користувачам скористатися особливими унікальними фільтрами. Ми хотіли допомогти людям створювати по-справжньому класні речі за дуже швидкий час. Також як з цим справляється Hipstamatic.

При скачуванні в додатку можна знайти п'ять різних фільтрів. Darwin створює ефект 8-мм винтажной камери, Bennett дозволяє отримати насичені кольори. Інші фільтри доступні для завантаження за додаткові гроші від 99 центів до 3.99 доларів.

У Cinamatic відео можна зберегти і відредагувати пізніше. Готовими роликами можна поділитися в Facebook, Vine або Instagram.

Додаток Hipstamatic, що дозволяє обробляти фото за допомогою фільтрів, з'явився задовго до Instagram ще в 2009 році. Нагадаємо, найпопулярніший фото-додаток з'явилося в 2011 році. Раніше компанія Hipstamatic носила назву Synthetic. Пізніше вона була офіційно перейменована.

Вконтакте
Pinterest