У бета-версії iOS 8 можна запустити два додатки

admin Новинки софта

У бета-версії iOS 8 можна запустити два додаткиУ коді бета-версії iOS 8 знайшли функціонал, що дозволяє запускати два додатки одночасно в режимі поділу екрана. Про це написав у своєму твіттері розробник операційної системи Стівен Троутона-Сміт.

За його словами, в коді програми Springboard - віконного менеджера, який відповідає за запуск програм - вже підтримується можливість запускати два додатки відразу. При цьому екран може бути розділений як рівно навпіл, так і у відношенні 3:1, але в режимі перемикання між запущеними програмами розділений екран відображається як один додаток.

Хоча функція поділу екрана була однією з найбільш очікуваних для iPad, компанія Apple не анонсувала її на конференції WWDC 2014. ЗМІ тоді написали, що нову функцію не встигли доробити до кінця.

Також повідомлялося, що функція поділу екрана в iOS 8 спростить обмін інформацією між додатками. Наприклад, між ними можна буде перетягувати текст, картинки і відео. Передбачається, що працювати це нововведення буде тільки на 9,7-дюймових iPad.

Поділ екрана на планшетах першою впровадила корпорація Microsoft. Це є однією з основних переваг Surface перед iPad.

Вконтакте
Pinterest