У Instagram з'явились приватні повідомлення

admin Новинки софта

У Instagram з'явились приватні повідомленняЗа допомогою нової функції месенджер планує скласти конкуренцію таким додаткам, як WhatsApp і Snapchat.

Популярний фотосервіс Instagram представив послугу Direct, за допомогою якої користувачі можуть відправляти друзям фото, відео та особисті повідомлення. Про це компанія повідомила в своєму блозі.

За останні три роки Instagram виріс до 150 мільйонів чоловік, що публікують свої фото по всьому світу. У міру зростання, Instagram перестав бути тільки лише спільнотою фотографів, а став повноцінним засобом візуальної комунікації для кожної людини - зазначає компанія.

Відправляти особисті повідомлення можна буде як окремим користувачам, так і групам друзів. Всього чат підтримує до 15 користувачів. На домашньому екрані додатка з'явиться значок Вхідні. Крім того, будуть спеціальним чином позначатися користувачі, що знаходяться онлайн. Також читайте статтю про Реєстрацію в Instagram з комп'ютера

Обмін текстовими повідомленнями відбувається в коментарях до знімка, не внесені в список користувачі не зможуть їх прочитати. При цьому відправник листа буде бачити, хто з адресатів вже переглянув відправлений йому знімок або відеоролик, також в особистих повідомленнях зберігається можливість ставити лайки.

Як зазначив оглядач порталу Cnet Роджер Чен, поява в Instagram можливості обмінюватися повідомленнями демонструє, що сервіс хоче конкурувати з такими мессенджерами, як WhatsApp, Snapchat або Apple iMessage. Однак ці програми - вже усталені сервіси, звичні та зручні користувачам. А в Instagram Direct, на його думку, немає нічого, крім фільтрів для фотографій, що могло б зробити цей месенджер цікавим.

Вконтакте
Pinterest