У музеї комп'ютерної історії виклали код ОС Apple II 1978

admin Новинки софта

У музеї комп'ютерної історії виклали код ОС Apple II 1978Музей історії комп'ютерів опублікував скани історичного документа: оригінал DOS-коду операційної системи 1978 Apple II.

Як зазначає The Verge, вихідний код був офіційно захищений авторським правом Apple з 1978 року, але, ймовірно, в цьому випадку компанія з Купертіно пішла на поступки з музеєм.

Комп'ютер Apple II на ОС Apple DOS став першим пристроєм, серійно випускався компанією Apple Computer. Ця система була оснащена процесором MOS Technology 6502 з тактовою частотою 1 МГц, 4 кбайт ОЗП (з можливістю розширення до 48 кбайт) і 4 кбайт ПЗП. Конфігурація комп'ютера включала монітор, інтерпретатор Integer BASIC (він же Basic для цілочислових операцій), а також інтерфейс для підключення касетного магнітофона.

Apple DOS була розрахована на роботу тільки з пристроєм Disk II, тобто з 5- дюймовими односторонніми дискетами ємністю 140 кбайт. Особливістю операційної системи була підтримка імен файлів, що містять до 30 будь-яких символів. Команди Apple DOS були реалізовані як розширення набору команд інтерпретатора мови «Бейсік», зашитого в ПЗП Apple II. Власного командного процесора або іншого інтерфейсу користувача Apple DOS не мала.

Вконтакте
Pinterest