Ubuntu Linux приходить на планшети

admin Новинки софта

Ubuntu Linux приходить на планшетиУ операційних систем Apple iOS, Microsoft Windows 7 і Google Android, незабаром з'явиться конкурент.

У наступному році, як повідомляють «обізнані» веб-джерела, очікується вихід планшетних комп'ютерів з установленим Ubuntu Linux.

Однією з перших Ubuntu-планшети має намір анонсувати китайська фірма Tenq: на пристрій з позначенням P07 буде інстальована нетбук-редакція Ubuntu 10.10. Ця програмна платформа характеризується невеликим часом завантаження і дозволяє віддавати команди через сенсорні екрани за допомогою жестів.(Цікаво - iPhone-пірати вивернули торрент)

На сьогодні відомо, що міні-комп'ютер Tenq P07 побудований на процесорі Atom з тактовою частотою 1,6 ГГц, оснащений 2 Гб оперативної пам'яті, а також твердотілим накопичувачем місткістю 32 Гб. Відзначається, що застосування Ubuntu і SSD-диска замість традиційного вінчестера дозволяє гаджетом завантажуватися «практично миттєво».

Не виключено, що слідом за китайськими розробниками увагу на Ubuntu Linux звернуть також американські і європейські виробники планшетів.

Вконтакте
Pinterest