Установка Windows 7 з флешки

admin Новинки софта

Установка Windows 7 з флешки.

 
Установка Windows 7 з флешки.У цій статті ми розповімо, як створити завантажувальний USB-диск і встановити Windows 7 з флешки.
 
Робити це ми будемо на прикладі операційної системи Windows 7 і спеціальної програми для створення зовнішнього завантажувального носія (тобто флешка або зовнішній жорсткий диск). Весь процес ми розділимо на 2 частини – створення завантажувального пристрою і, власне, установка операційної системи.
 
Створення завантажувального пристрою
 
Існує безліч програм, за допомогою яких можна створити завантажувальний диск. Ми зупинимося на одній з найбільш простих і зручних – Windows 7 USB/DVD download tool. Її можна скачати тут або тут. Крім цієї програми, знадобиться інсталяційний образ Windows у форматі .iso (ви можете зробити його зі свого інсталяційного диска Windows або завантажити). Після інсталяції і запуску програми ви побачите наступне вікно:
 

Установка Windows 7 з флешки.

 
На цьому етапі необхідно вказати програмі розташування образу Windows і натиснути Next.
 
Далі ми вибираємо тип записуваного диска – USB або DVD. На цьому етапі записуваний диск повинен бути підключений до комп'ютера.
 

Установка Windows 7 з флешки.

Третій крок – вибір конкретного пристрою. Нагадуємо, що записуваний диск повинен бути обсягом не менше 4 гігабайт.

Установка Windows 7 з флешки.

Після цього натискаємо кнопку Begin copying і чекаємо, поки програма створює завантажувальний диск.

Установка Windows 7 з флешки.

Наступний крок – це встановлення пріоритету завантаження в BIOS вашого комп'ютера. На цьому етапі слід бути вкрай обережним, і якщо ви не знаєте, як змінювати налаштування БІОС, краще звернутися до того, хто більш досвідчений в цьому питанні. Зазвичай послідовність дій така: в БІОС необхідно зайти в розділ BOOT і там в параметрі BOOT SEQUENCE виставити під номером один USB Generic Disk. Другим пріоритетом виставте той вінчестер, куди ви збираєтеся встановлювати Windows. Після цього необхідно зберегти налаштування, і після перезавантаження комп'ютер почне установку зі змінного носія.

 
 
Установка Windows
 
На першому етапі нам необхідно вибрати мова установки, формат часу і розкладку клавіатури. За замовчуванням скрізь стоїть російська, і ми не будемо її міняти.
 

Установка Windows 7 з флешки.

Далі інсталятор запропонує нам почати установку Windows. Якщо вам цікаво, можете почитати розділ "Що слід знати перед установкою Windows", якщо ж ні – сміливо тисніть кнопку "Встановити".

Установка Windows 7 з флешки.

 

Наступним кроком необхідно погодитися з угодою, ставимо галочку і натискаємо "Далі".

Установка Windows 7 з флешки.

 

Вибір типу установки передбачає 2 варіанти, ми встановлюємо з нуля, тому вибираємо "Повну установку".

Установка Windows 7 з флешки.

 

Наступний крок дуже важливий, тому ми приділимо йому трохи більше уваги. Як ви бачите на наступному скріншоті, інсталятор пропонує вибрати розділ жорсткого диска для установки системи. У нашому випадку ми встановлюємо Віндовс на віртуальну машину, тому буде моделюватися ситуація "голого", або нерозміченого диска. Така ситуація виникає, коли ви встановлюєте систему на новий комп'ютер, в якому ще не була проведена розмітка диска. Якщо ж у вас не новий комп'ютер, то на даному етапі буде відображений список логічних дисків, доступних на вашому комп'ютері. У цьому випадку необхідно вибрати установку на диск – C:\. А ми розглянемо, як створити розмітку диска з нуля. Для початку вибираємо доступний нам нерозмічений простір і натискаємо кнопку "Налаштування диску".

Установка Windows 7 з флешки.

 

Після цього у нас з'являються такі додаткові опції:

Установка Windows 7 з флешки.

 

Після цього система пропонує нам вибрати, яку кількість мегабайт ми хочемо виділити під створення логічного диска. У нашому випадку є всього 25 гігабайт під віртуальний диск, тому ми використовуємо їх всі. Але що робити, якщо у вас реальний вінчестер об'ємом 500 гігабайт наприклад? Досвідчені адміністратори не рекомендують робити його одним логічним диском, і ми приєднуємося до їхньої думки. В даному випадку найкраще виділити частину дискового простору під системний диск, а решту відвести під диск для зберігання файлів та іншої інформації. На даному етапі часто виникає питання: скільки місця варто відводити під системний диск? Ми рекомендуємо не менше 60-100 гігабайт, а якщо ви збираєтеся встановлювати на диск С:\ «важкі» ігри, то можна і 200.А ми поки що ставимо максимальний розмір і натискаємо кнопку "Застосувати".

Установка Windows 7 з флешки.

 

Далі Windows видасть попередження, що інсталятор може створити додатковий службовий диск, у даному випадку треба натиснути OK.

 

Установка Windows 7 з флешки.

 

Після цього ви потрапите в список доступних логічних дисків. Там будуть ті диски, які ви створили, плюс маленький системний диск на 100 мегабайт, який необхідний для установки Windows. Не звертайте на нього уваги, коли система буде встановлена, він стане невидимим. На цьому етапі вам необхідно вибрати диск, на який ви будете встановлювати систему і натиснути "Далі".

 

Установка Windows 7 з флешки.

 

Після цього почнеться процес установки Windows, який займе від 10 до 60 хвилин, в залежності від потужності вашого комп'ютера. Протягом цього часу комп'ютер перезавантажиться кілька разів, а ви поки що можете зайнятися іншими справами.

Установка Windows 7 з флешки.

 

Після чергового перезавантаження система попросить вас створити користувача.

Установка Windows 7 з флешки.

 

Зазвичай першим користувачем створюється адміністратор, тому бажано встановити пароль для цього облікового запису.

Установка Windows 7 з флешки.

 

Далі необхідно внести ключ продукту, зазвичай він вказаний на коробці від операційної системи.

Установка Windows 7 з флешки.

 

Наступним кроком йдуть налаштування безпеки. Якщо ви не є досвідченим користувачем, краще поставити максимальні параметри, як рекомендує Віндовс. Звичайно, це часом буває незручно, зате набагато менше шансів нашкодити комп'ютеру.

Установка Windows 7 з флешки.

 

Далі йде налаштування дати і часу. Не забудьте виставити часовий пояс, це допоможе вашому комп'ютеру вчасно перевести стрілки годинників на зимовий і літній час.

Установка Windows 7 з флешки.

 

І, нарешті, останнім кроком йде вибір типу підключення до Інтернету. Ми рекомендуємо в даному випадку вибирати "Громадські мережі", тому що тут використовуються найбільш безпечні налаштування мережі.

Установка Windows 7 з флешки.

 

Після всіх налаштувань операційна система підготує ваш робочий стіл, і ви зможете приступити до користування вашою новою Windows.

 

Установка Windows 7 з флешки.

.

Вконтакте
Pinterest