В App Store з'явився додаток для стеження за дружинами

admin Новинки софта

В App Store з'явився додаток для стеження за дружинами"Яблучники" схвалили шпигунський додаток SpyKey для iPhone, що працює в парі з Windows-кейлогером.

Як відомо, модератори App Store дуже трепетно ​​ставляться до питань захисту своєї екосистеми. Тому шпигунські програми на "яблофони" ніколи офіційно не допускалися - досить згадати програму Mobile Spy, яка в даний час доступна тільки власникам джейлбрейкнутих апаратів. Подібний підхід, втім, ніяк не заважав самій фірмі Apple "ненавмисно" стежити за всіма пересуваннями користувачів.

Розробники SpyKey відзначають, що основним призначенням їх програми є стеження за невірними дружинами або чоловіками, а також забезпечення безпеки дітей. Тому не можна виключати вірогідності того, що саме турбота про дітей підштовхнула суворих модераторів App Store до такого нестандартного рішення ("Допомагав дітям - і баста!"). Можливо також, що поява SpyKey в магазині додатків є або випадковістю, або шпилькою по відношенню до якоїсь компанії з Редмонда - адже новий додаток, хоч і працює на iPhone, призначений тільки для стеження за Windows-комп'ютерами.

Щоб скористатися новинкою, для початку доведеться встановити на комп'ютер жертви сервер-кейлоггер і запустити його. Потім потрібно буде придбати сам додаток, запустити його і в спеціальному полі ввести IP-адресу комп'ютера. Передбачається, що користувач повинен бути здатний при необхідності настроїти мережне обладнання, а також програмні і апаратні засоби захисту таким чином, щоб отримати доступ до комп'ютера з зовнішніх мереж.

Відгуки перших користувачів кілька насторожують і примушують задуматися, чи варто витрачати п'ять доларів на цю програму. Наприклад, у ряді випадків SpyKey не встигає перехоплювати всі букви, набираються жертвою, що ускладнює стеження. Також відзначаються складнощі, пов'язані з тим, що деякі антивірусні програми беруть кейлоггер за шкідливу програму.

Вконтакте
Pinterest