Вихід попередньої версії Windows 9 може затриматися до кінця жовтня

admin Новинки софта

Вихід попередньою версією Windows 9 може затриматися до кінця жовтняПрийдешній спеціальний захід Microsoft, запланований на 30 вересня, насправді може бути не пов'язано з фактичним виходом попередньої версії Windows 9, про яку до теперішнього часу було сказано не так вже й мало. За словами відомого своїми точними прогнозами відносно Microsoft Пола Турротта, вихід нової ОС Windows у версії Technical Preview може затриматися до кінця жовтня.

Частиною недавньої доповіді Пола Турротта щодо ситуації з виходом Windows 9 є ретельний аналіз ряду основних нововведень у новому поколінні ОС Microsoft. Найбільш цікавим є факт підтвердження раніше з'явившоїся інформації щодо істотного спрощення і прискорення процесу установки нових оновлень для простого народу.

Як каже пан Турротт, Microsoft створила нову програму Windows Insider Preview, в рамках якої користувачі можуть розраховувати на більш часті оновлення ОС, а також тісний зворотний зв'язок з компанією. Що стосується останнього, для навігації по меню верхнього рівня (Останні програми, Додатки, Магазин Windows Store, Пристрої та обладнання, Завантаження і установка, Internet Explorer і т.д.) і переміщення до конкретних елементам системи (Пошта, Картографічні сервіси, Повідомлення, Фільми, Музика і т.д.) використовуватиметься спеціальний додаток Windows Feedback. Він дозволяє створювати нові теми обговорення конкретної проблеми, прикріплюючи скріншоти і текст, а також містить засоби для пошуку відгуків, залишених іншими учасниками програми.

Запланований на 30 вересня захід тільки відкриває низку запланованих Microsoft прес-конференцій, в рамках яких компанія спробує достукатися до різних сегментів користувачів. Це вказує на те, що майбутній захід орієнтовано в першу чергу на бізнес-сегмент. Мабуть, звичайні користувачі другі на черзі.

Вконтакте
Pinterest