Вийшла Opera Mini 8 Beta з новим інтерфейсом і оптимізацією під планшети

admin Новинки софта

Вийшла Opera Mini 8 Beta з новим інтерфейсом і оптимізацією під планшетиOpera випустила бета-версію Opera Mini 8 з практично повністю переробленим інтерфейсом і декількома новими функціями.

Серед очевидних змін можна відзначити змінений інтерфейс, більш оптимізований для сенсорних екранів і планшетів. Він відрізняється як візуально, так і функціонально від Opera 7. Наприклад, панель для навігації перенесли за замовчуванням у верхню частину екрану, хоча в налаштуваннях браузера доступні три варіанти інтерфейсу, включаючи класичний.

В оновленні також з'явилося кілька нових можливостей, хоча не зрозуміло чому Opera виділяє серед них компресію і синхронізацію, які були і в більш ранніх версіях.

Найцікавішим нововведенням напевно є поява режиму інкогніто. Для того щоб відкрити конфіденційну вкладку необхідно затиснути і не відпускати кнопку плюс на екрані.

Також для планшетів вкладки тепер відображаються відразу на головній панелі браузера і між ними можна швидше перемикатися.

У головному меню з'явилася статистика економії трафіку, при кліці по якій можна подивитися економію по днях за останній тиждень. Там же тепер знаходиться і настройка якості картинок, яка за замовчуванням виставлена на High.

Вконтакте
Pinterest