Вийшла Opera Mini 8 для Java-телефонів і BlackBerry

admin Новинки софта

Вийшла Opera Mini 8 для Java-телефонів і BlackBerryOpera Software випустила браузер Opera Mini 8, яким кожен місяць користуються більше 250 млн осіб по всьому світу, з новими функціями для Java-телефонів.

Оновлений мінімалістичний дизайн браузера включає в себе поліпшену стартову сторінку Експрес-панелі з плитками. Експрес-панель пропонує легкий і швидкий спосіб доступу до улюблених сайтів користувача з мобільного телефону.

Також користувачі Opera Mini отримають ряд функцій, які можна зустріти на дорожчих моделях телефонів. Серед них нічний режим, завдяки якому знижується яскравість екрану в темний час доби і покращена статистика економії трафіку. Як відзначає компанія, Opera Mini 8 дозволить залишатися онлайн набагато довше, завдяки технології компресії даних, що стискає всі вхідні файли до 10% від їх початкового розміру. Також був доданий приватний режим, завдяки якому софт тепер підтримує приватні вкладки, що не зберігають інформацію, як тільки вкладка закрита.

Приблизно половина з 250 млн користувачів Opera Mini є володарями простих кнопкових телефонів, і сьогодні їх браузер став ще кращим. У Opera Mini 8 з'явилося досить багато нових функцій, включаючи нічний і приватний режими, але для нас не менш важливо, щоб і в зовнішньому вигляді браузера користувач знаходив приємні зміни. Ось чому ми провели редизайн браузера, надавши його зовнішньому вигляду свіжий і новий вигляд, який відповідав би іншим мобільним браузерам Opera, - зазначив Крістіан Урібе, керівник продукту Opera Mini компанії Opera Software.

Opera Mini 8 працює практично на всіх сучасних моделях телефонів на базі Java. Завантажити його можна зі свого Java-телефону або з сайту BlackBerry.

Вконтакте
Pinterest