Вийшов новий Norton з оновленими функціями Windows 8

admin Новинки софта

Вийшов новий Norton з оновленими функціями Windows 8Вийшла нова версія антивіруса, яка забезпечує сумісність з новими функціями Windows 8.1, підвищений рівень безпеки та зручність роботи.

Сьогодні компанія Norton повідомила про вихід нової версії антівірусів - Norton 360 Multi- Device, Norton 360, Norton Internet Security і Norton AntiVirus. Продукти містять поліпшення в п'яти запатентованих рівнях захисту, в них збільшена продуктивність, і вони сумісні з ОС Windows 8.1, йдеться в прес-релізі.

Продукти Norton оснащені новим призначеним для користувача інтерфейсом, проте, більшість оновлень відносяться до удосконалень п'яти запатентованих рівнів захисту. Також вдосконалено алгоритм відновлення системних файлів, поліпшена захист SONAR (Symantec Online Network for Advanced Response), спрощена установка і управління, збільшена продуктивність і вдосконалена функція Norton Identity Safe.

Оновлені версії продуктів вже доступні користувачам для завантаження через Інтернет. Поточні версії коробкових продуктів не містять вказівки версії на коробці. Купуючи їх, користувачі отримають оновлення автоматично. Користувачі попередніх версій, що мають діючу підписку, можуть отримати оновлення безкоштовно.

Вконтакте
Pinterest