Вийшов реліз-кандидат Windows Home Server 2011

admin Новинки софта

Windows Home Server 2011Microsoft повідомила про доступність передфінальної версії операційної системи Windows Home Server 2011 для домашніх серверів.

Платформа Windows Home Server, представлена в 2007 році, призначена для комп'ютерів, що використовуються в якості координаційного центру сучасного «цифрового дому».

До таких ПК можуть бути підключені десктопи, ноутбуки та ігрові приставки Xbox для взаємодії один з одним і резервного копіювання інформації.

Windows Home Server 2011 (кодове ім'я Vail) базується на 64-бітової версії Windows Server 2008 R2. Операційна система отримала покращений інсталятор, більш функціональні інструменти для резервного копіювання і відновлення інформації, а також вдосконалені засоби по взаємодії з медіаконтентом.(А Google запустила веб-версію Android Market )

У випущеному реліз-кандидаті немає функції Drive Extender, призначеної для об'єднання декількох жорстких дисків в єдиний масив. «Майкрософт», всупереч побажанням багатьох користувачів, вирішила виключити цю систему через те що виникають збої, а також тому, що зараз доступні накопичувачі великої місткості - аж до 3 Тб.

Реліз-кандидат Windows Home Server 2011 доступний тут, термін його дії закінчується 1 серпня. Вихід фінальної версії операційної системи намічено на поточне півріччя.

Вконтакте
Pinterest