Вийшов відеосервіс Vine для Android

admin Новинки софта

Вийшов відеосервіс Vine для AndroidНа даний момент для деяких регіонів сервіс недоступний.

Відеосервіс Vine тепер доступний для Android. Про це компанія повідомила в своєму блозі. Поки нова версія доступна не для всіх регіонів, в майбутньому компанія пообіцяла виправити цю ситуацію.

«Для Android власників: Ласкаво просимо в Vine. Починаючи з сьогоднішнього дня, ви можете знімати, завантажувати і переглядати короткі відео. Ми з нетерпінням чекали цього дня, і ми раді представити додаток вам », - пише компанія.

Версія Vine для Android має свої особливості і відрізняється від версії для IOS. Так, в ній можна використовувати «зум» в камері під час зйомки відео. Тим не менше, там відсутні деякі функції, які є у версії для iOS, такі, як підтримка фронтальної камери, згадки (mentions), хештеги і пошук. Twitter запевняє, що в майбутньому ці інструменти з'являться.

За допомогою сервісу Vine можна знімати ролики довжиною до шести секунд і викладати посилання на них, наприклад, у Twitter, якому сервіс і належить. Також роликами можна ділитися в Facebook. Vine був запущений в січні цього року. У блозі Twitter зазначається, що активна аудиторія Vine становить 13 мільйонів чоловік.

Вконтакте
Pinterest