Вийшов зломщик для iOS 7

admin Новинки софта

Вийшов зломщик для iOS 7З'явилася нова версія відомого ПЗ Jailbreak для пристроїв на IOS 7. Йдеться про версії iOS 7.0-7.0.4, операцію можна здійснити за 5 хвилин, пише Redmod Pie.

Джейлбрейк Evasi0n iOS 7 доступний для користувачів Windows і Mac і підходить для більш-менш нових моделей iPhone, iPad і iPod touch, що працюють під управлінням версій iOS 7.0, 7.0.1, 7.0.2, 7.0.3 та 7.0.4. Перелік підтримуваних пристроїв включає iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5, iPhone 4S, iPhone 4, iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad Air, iPad mini, iPad mini 2 і iPod touch 5.

Джейлбрейк дозволяє виконувати на пристроях Apple дії, які не дозволені компанією за замовчуванням: наприклад, міняти теми оформлення або завантажувати додатки зі сторонніх джерел.

Функція є неприв'язаною (untethered). Це означає, що одноразово зламаний апарат після перезавантаження зберігає всі свої властивості і його не потрібно ламати заново.

Перед запуском функції розробники радять зробити копію всіх даних пристрою, якщо на гаджеті є пароль - його потрібно відключити, так само радиться відключити Touch ID для успішного злому. Якщо процес роботи джейлбрейка зупинився, потрібно перезавантажити програму і гаджет, включити і заново запустити в роботу.

Вконтакте
Pinterest