Власники Windows Phone нарешті отримають Instagram

admin Новинки софта

Власники Windows Phone нарешті отримають InstagramОфіційний додаток Instagram для Windows Phone з'явиться в найближчі тижні. Глава Instagram Кевін Сістром ( Kevin Sistrom ) підтвердив, що незабаром користувачі Windows Phone отримають можливість скачати офіційний клієнт фотосервісу Instagram.

«Наша мета - принести Instagram всім, хто хоче його використовувати, - сказав Сістром. - Ми з нетерпінням чекаємо, коли в найближчі тижні співтовариство власників Windows Phone приєднається до Instagram, щоб ділитися прекрасними моментами свого життя».

В даний час на Windows Phone існують альтернативи Instagram, створені сторонніми розробниками. Деякі з цих програм оснащені більш широким функціоналом, ніж популярний фотосервіс. Наприклад, додаток 6tag, крім фотофільтрів і можливості завантажувати відео, має функцію створення колажів, якої немає в Instagram. Перегляньте статтю як зареєструватися в Instagram.

Microsoft і Nokia протягом декількох місяців намагалися переконати керівництво популярного фотосервісу в необхідності підтримки Windows Phone. Наявність цього додатка в магазині Windows Phone дозволить операційній системі зміцнити свої позиції в якості третьої за популярністю мобільної платформи після Android і iOS.

Вконтакте
Pinterest