До кінця року Windows 7 стане найпоширенішою ПК-платформою

admin Новинки софта

До кінця року Windows 7 стане найпоширенішою ПК-платформоюКомпанія Gartner оприлюднила прогноз по ринку операційних систем для персональних комп'ютерів на поточний рік.

На думку аналітиків, до кінця 2011-го найпоширенішою ПК-платформою стане Windows 7 з часткою близько 42%. Зараз, згідно зі статистикою Net Applications, ця ОС займає без малого 30% ринку, поступаючись по популярності старіючій Windows ХР з її майже 50%.

Gartner відзначає, що в 2011 році 94% нових комп'ютерів поставляються з Windows 7. Проникненню цієї операційної системи сприяє покращена ситуація в ІТ-секторі.

Mac OS X за підсумками року займе близько 4,5% ринку, вважають аналітики. До середини десятиліття частка цієї програмної платформи виросте до 5,2%. Linux, говориться в звіті Gartner, залишається нишової операційною системою, що займає менше 1% споживчого ринку персональних комп'ютерів.

Що стосується таких платформ, як Chrome OS, Android і webOS, то вони, на думку експертів, у найближчі роки не отримають скільки-небудь значного поширення в ПК-сегменті.

Вконтакте
Pinterest