У Windows 8, можливо, буде доступ до веб-магазину додатків

admin Новинки софта

У Windows 8, можливо, буде доступ до веб-магазину додатківУ розпорядженні веб-джерел виявилися скріншоти нібито одній з тестових збірок операційної системи Windows 8, які Microsoft з недавніх пір поширює серед виробників комплектного устаткування (OEM).

На оприлюднених зображеннях відображений інтерфейс сервісу Windows App Store, який є, судячи з назви, онлайновим магазином додатків. Спостерігачі вважають, що інтеграція з цією службою через поновлення може з'явитися і в існуючих платформах Microsoft, зокрема Windows 7.

На скріншотах видно, що в базі даних Windows App Store є не тільки програми самої Microsoft (Internet Explorer, офісні продукти тощо), а й додатки сторонніх розробників. Наприклад, можна помітити назви браузерів Opera і Firefox, казуальної ігри Angry Birds та інше.

Windows App Store

Незважаючи на те що достовірність зображень викликає сумнів, інтеграція доступу до веб-магазину додатків виглядає цілком логічним кроком, оскільки подібними сервісами вже оперують конкуренти - Apple і Google.

За наявною інформацією, публічна бета-версія Windows 8 з'явиться в третьому-четвертому кварталі нинішнього року, а фінальний реліз відбудеться в другій половині 2012-го.

Вконтакте
Pinterest