Windows 8, можливо, отримає кардинально перероблений інтерфейс

admin Новинки софта

Windows 8 отримає  перероблений інтерфейсУ Мережі з'явилася нова порція неофіційної інформації про особливості операційної системи Windows 8, яку розробляє корпорація Microsoft.

Як повідомляється, Windows 8 може отримати радикально перероблений інтерфейс Wind, який прийде на зміну Aero.

Імовірно, Wind буде повністю тривимірним і надасть користувачам більш широку свободу дій. Інтерфейс зможе адаптуватися, змінюючи іконки, меню швидкого виклику й інші елементи.(Раджу - Internet Explorer 9: нові засоби безпеки)

Для роботи з Wind буде потрібно досить продуктивний графічний прискорювач з не менш ніж 170 Мб пам'яті і 64-бітний процесор. Використовувати інтерфейс на слабких комп'ютерах не вдасться.

На сьогодні також відомо, що в Windows 8 з'являться функції розпізнавання користувачів по обличчю, підтримка інтерфейсу USB 3.0, з'єднань Bluetooth 3.0, а також бездротових моніторів і 3D-дисплеїв. Покращені інструменти управління живленням дозволять більш ефективно витрачати енергію акумуляторних батарей портативних комп'ютерів. Крім того, Microsoft планує зменшити час завантаження платформи в порівнянні з попередніми версіями Windows.

За попередніми даними, операційна система побачить світ в кінці 2012 року.

Вконтакте
Pinterest