Windows 8 отримає новий «Провідник»

admin Новинки софта

Windows 8 отримає новий «Провідник»Корпорація Microsoft продовжує розповідати про особливості операційної системи Windows 8, реліз якої намічений на 2012 рік.

Як повідомляється, платформа одержить повністю перероблений файловий менеджер «Провідник». Він обзаведеться стрічковим інтерфейсом, що вже використовується в офісних додатках.

Основними елементами інтерфейсу Windows 8 стануть меню «Файл», три головні вкладки та набір додаткових тематичних вкладок. Через «Файл» користувачі зможуть відкривати нові вікна, переходити між папками, здійснювати пошук і пр. Головні вкладки послужать для виконання операцій копіювання, перейменування, видалення файлів, зміни їх властивостей, пересилання електронною поштою, записи на знімні носії, а також для перегляду списку файлів.

Новий провідник Windows 8

Для стрічкового інтерфейсу не передбачена підтримка сторонніх додатків: для роботи з ними доведеться використовувати меню, яке викликається правою кнопкою миші.

Повідомляється також, що «Провідник» матиме засобами взаємодії з файлами ISO і VHD.

За словами Стівена Сінофскі, президента підрозділу Microsoft по продуктах Windows, попередня версія нової операційної системи вийде «в найближчі місяці».

Вконтакте
Pinterest