Windows 8 виграє у Windows 7 в більшості тестів продуктивності

admin Новинки софта

Windows 8 виграє у Windows 7 в більшості тестів продуктивностіСпівробітники PCWorld Labs порівняли швидкодію Windows 7 і попередньої версії Windows 8 (Consumer Preview), поширення якої почалося 29 лютого.

Для тестування використовувався комп'ютер на чотирьохядерному процесорі Intel Core i5-2500K з тактовою частотою 3,3 ГГц (до 3,7 ГГц в турбо-режимі). Конфігурація ПК включала 8 Гб оперативної пам'яті, жорсткий диск місткістю 1 Тб зі швидкістю обертання шпинделя 7200 об/хв і графічний прискорювач GeForce GTX 560 Ti.

У тесті WorldBench 7 операційна система Windows 8 виграла у Windows 7 з результатом в 114 балів проти 100. Час завантаження у нової платформи також виявився істотно менше - 36,8 с проти 56,2 с (виграш близько 35%). У тестах на продуктивність при роботі з веб-ресурсами Windows 8 випередила попередницю на 50%.

При роботі з мультимедійними матеріалами Windows 7 виявилася трохи швидше, однак PCWorld Labs пояснює це недостатньою оптимізацією драйверів для Windows 8. Крім того, нова операційна система на 8% повільніше при роботі з типовими офісними завданнями: редагування документів, сканування на віруси і інше.

Тестери вважають, що фінальний реліз Windows 8 покаже ще більш високі результати. Нагадаємо, що, за інформацією «обізнаних джерел мережі», Microsoft має намір завершити роботу над новою операційною системою влітку, а персональні комп'ютери і планшети на її основі надійдуть у продаж восени.

Вконтакте
Pinterest