Windows 8 випередила свого попередника по числу продажів

admin Новинки софта

Windows 8 випередила свого попередника по числу продажівВосьма версія операційної системи софтверного гіганта випередила продажі свого попередника за минулий місяць.

Корпорація Microsoft продала більше 40 мільйонів ліцензій на операційну систему Windows 8, фінальна версія якої вийшла близько місяця тому - 26 жовтня. Восьма версія стала першою настільною платформою Microsoft, оптимізованою для роботи як з традиційними персональними комп'ютерами, так і з планшетами. Її попередниця - Windows 7 - не завоювала популярності в планшетному сегменті, де домінує Apple iPad, через непристосованість інтерфейсу для роботи із сенсорними дисплеями.

Тамі Реллер (Tami Reller), фінансовий директор підрозділу Microsoft, не порівнювала системи напряму, але продажі 40 мільйонів ліцензій Windows 8 явно випереджають Windows 7, яка розпродалася в перші 10 тижнів більше 60 мільйонами копій в кінці 2009 року. Реллер також відповідає за маркетинг і продажі всесвітньо відомої операційної системи.

«Подорож тільки починається, і я рада анонсувати, що до даного моменту ми продали 40 мільйонів ліцензій на Windows 8», - заявила Тамі Реллер на щорічній технологічній конференції Credit Suisse.

Microsoft не розкривала дані продажів Windows 8 з 30 жовтня, коли гендиректор компанії Стів Балмер (Stiv Ballmer) заявив про реалізацію 4 мільйонів ліцензій на нову програмну платформу. У Microsft сподіваються, що Windows 8 допоможе збільшити кількість користувачів виробів компанії до 1 млрд людей, пише Reuters.

Вконтакте
Pinterest