Windows 8 вийде протягом найближчих місяців

admin Новинки софта

Windows 8 вийде протягом найближчих місяцівКорпорація Microsoft відкрила блог «Створення Windows 8», в якому планується регулярно публікувати інформацію про хід розробки та можливості нової операційної системи для персональних комп'ютерів.

Перший пост у блозі написав Стівен Сінофскі, президент підрозділу Microsoft по платформах Windows. За його словами, створена ОС дозволить «переосмислити Windows для нового покоління обчислювальних пристроїв». У Microsoft говорять, що це буде найкраща програмна платформа за всю історію компанії.

Сінофскі зазначив, що попередня версія Windows 8 для розробників і тестерів вийде «в найближчі місяці». А протягом наступних тижнів Microsoft почне обговорювати особливості операційної системи - від фундаментальних компонентів до користувцького інтерфейсу, підтримки обладнання, мережевих інтерфейсів і іншого.

Блог «Створення Windows 8» буде вестися на восьми мовах, в тому числі російською. Читачам і розробникам пропонується ділитися своїми думками і думками через систему коментарів або по електронній пошті.

Windows 8 стане першою ОС Microsoft для персональних комп'ютерів, що підтримує поряд з платформами х86 процесори з архітектурою ARM. Фінальна версія продукту побачить світ в 2012 році.