Windows 8 за замовчуванням не зможе відтворювати DVD

admin Новинки софта

Windows 8 за замовчуванням не зможе відтворювати DVDКорпорація Microsoft повідомила, що вбудований в операційну систему Windows 8 додаток Windows Media Player не зможе програвати оптичні DVD-носії.

Редмонская компанія зазначає, що популярність DVD неухильно падає: все більше користувачів віддають перевагу перегляду відео через веб-сервіси. Багато портативних комп'ютерів, зокрема ультрабукі, позбавлені вбудованого оптичного приводу. До того ж відмова від підтримки відтворення DVD дозволить заощадити на ліцензування пропрієтарних кодеків.

Для програвання DVD-дисків користувачам нової операційної системи доведеться встановити сторонній безкоштовний додаток (наприклад, VLC) або за додаткову плату придбати пакет Windows 8 Медіа-центр поновлення або Pro Pack.

Крім того, як наголошується, багато виробників комп'ютерів з вбудованим оптичним дисководом поставляють в комплекті ПЗ для відтворення DVD.

Microsoft поки не називає точну дату фінального релізу Windows 8. За словами Стівена Сінофскі, президента підрозділу Microsoft по платформах Windows, корпорація має намір дотримуватися трирічного графіка випуску нових операційних систем. Тобто очікувати появи Windows 8 можна в жовтні 2012 року або раніше.

Вконтакте
Pinterest