Windows Phone 8 вийде 29 жовтня

admin Новинки софта

Windows Phone 8 вийде 29 жовтняMicrosoft повідомила, що 29 жовтня в Сан-Франциско (США) пройде захід, присвячений виходу операційної системи для смартфонів Windows Phone 8.

Нова платформа для комунікаторів використовує ті ж ключові інформаційні технології, що і Windows 8 для персональних комп'ютерів: це стосується мережевих з'єднань, безпеки, файлової системи, мультимедійних інструментів, браузера і пр. Серед особливостей Windows Phone 8 корпорація виділяє підтримку багатоядерних процесорів, карт пам'яті MicroSD, технології NFC (Near Field Communication) і тачскрін з роздільною здатністю 1280 × 768 або 1280 × 720 пікселів.

Смартфони на базі Windows Phone 8 вже представили деякі компанії. Nokia в четвертому кварталі почне продажі апаратів Lumia 920 і Lumia 820, а HTC - моделей Windows Phone 8X і 8S. У Samsung готовий комунікатор ATIV S.

Microsoft також повідомила, що захід, присвячений випуску операційної системи Windows 8, пройде 25 жовтня в Нью-Йорку. З 26-го числа продаж планшетів, моноблочних комп'ютерів, ультрабуків і гібридних лептопів на цій платформі почнуть всі провідні ПК-виробники.

Вконтакте
Pinterest