«Яндекс» пропонує власну версію антивіруса Касперського

admin Новинки софта

«Яндекс» пропонує власну версію антивіруса КасперськогоСпільно з розробником антивірусних рішень пошуковик випустив безкоштовний антивірус Касперського.

Згідно з повідомленням в офіційному блозі компанії «Яндекс», пошукач удосконалив свої системи безпеки за допомогою відомого розробника антивірусних рішень «Лабораторії Касперського». На даний момент користувачі з ряду країн колишнього СРСР, у тому числі Росії, Україні і Білорусії, можуть завантажити і встановити безкоштовну версію антивіруса Касперського.

Пропонована безкоштовна ліцензія розрахована на півроку користування і має деякі обмеження. Наприклад, відсутня технічна підтримка користувачів, а антивірусні бази оновлюються лише раз на 12 годин. Крім того, продукт поставляється в наборі з функціоналом «Яндекс.Бар».

Варто відзначити, що після закінчення терміну дії ліцензії користувачі зможуть придбати повну версію антивіруса з 20% знижкою при оплаті продукту через сервіс «Яндекс.Деньги».

Нагадаємо, що пошуковий сервіс має також власну антивірусну технологію Safe Browsing API, яка застерігає користувачів від переходів по небезпечним посиланнях. Крім цього, на початку поточного місяця Яндекс реалізував сервіс попередження власників web-ресурсів про можливу компрометації їх порталів.

Вконтакте
Pinterest