За допомогою нової програми Google Glass можна буде керувати силою думки

admin Новинки софта

За допомогою нової програми Google Glass можна буде керувати силою думкиІнтерактивна студія This Place розробила додаток MindRDR, якиий використовує можливості сенсора мозкової активності для управління окулярами Google Glass.

MindRDR вже дозволяє управляти камерою окулярів і розміщувати фотографії за допомогою команд, що посилаються мозком. Однак для того, щоб навчити свої Google Glass зчитувати уявні імпульси, користувачеві доведеться не тільки встановити сам безкоштовний додаток MindRDR, але й придбати датчик мозкової активності Neurosky MindWave Mobile за 100 доларів.

Датчик кріпиться на голові зразок навушників. Він сканує кору головного мозку за методом електроенцефалографії (ЕЕГ), яка візуалізує реакцію мозку на різні подразники у вигляді графіків.

У MindRDR великий потенціал: наприклад, в перспективі сервіс зможе підказувати втомленому власникові найближчі кав'ярні, тренувати концентрацію уваги в іграх або допомагати людям з обмеженими можливостями.

Як заявив гендиректор This Place Дюсана Хемліна (Dusan Hamlin), зараз MindRDR вже працює з чотирма різними сенсорами думок. Однак у міру розвитку телекінетики в майбутньому компанія планує підтримувати всі 18 показників, які вже вдається зняти з мозкової активності.

Вконтакте
Pinterest