Огляд автомобільного навігатора Lexand SL-5750

admin Різні статті

Автомобільний навігатор Lexand SL-5750 виділяється на тлі більшості інших моделей цього бренда. Все просто: пристрої Lexand, як правило, виконані з пластику «софт-тач», а ось Lexand SL-5750 укладено в корпус з глянцевої пластмаси. По периметру корпусу проходить срібляста рамка з пластику, яка кріпиться за допомогою нічим не прикритих шурупів. Загалом, зрозуміло, в якому пристрої черпали натхнення розробники - це iPhone 4.

На ділі схожість вийшла вельми віддаленою, але не можна не визнати, що навігатор виглядає симпатично. Така собі плоска «цеглинка» з товщиною в 13 мм. Тут же додамо, що зібраний апарат на совість. Що стосується якості пластику, то з ним варто поводитися акуратно - інакше можна швидко «прикрасити» його подряпинами.

Пристроїв управління і роз'ємів в моделі не так вже й багато. Всі вони знаходяться в лівій частині навігатора. Перерахуємо їх: клавіша включення зверху, втоплена в корпус кнопка перезавантаження на задній панелі, а також слот для карти пам'яті microSD/microSDHC, 3,5-мм гніздо для навушників і порт miniUSB на лівому торці.

Lexand SL-5750

Власне, основний пристрій управління Lexand SL-5750 - 5-дюймовий сенсорний екран, виконаний за резистивною технологією (він нормально обробляє натискання пальцями і стилусом). Роздільна здатність дисплея Lexand SL-5750 складає 272х480 пікселів, це стандартний показник для автомобільних навігаторів середнього класу. Поверхня екрану глянцова, тому на ньому залишаються відбитки пальців (до речі, вони ж швидко з'являються і на всіх панелях корпусу). Якість зображення типове для навігаторів - воно контрастне, але не дуже яскраве. Виною тому, мабуть, антиблікове покриття на поверхні дисплея.

Навігатор Lexand SL-5750

Функціональне оснащення Lexand SL-5750 можна назвати базовим: в нього закладені навігаційні і мультимедійні функції. Підтримка «пробок» та інтернет-функціонал в моделі не реалізовані, тому що в ній не передбачено ні модулю GSM/GPRS, ні вбудованого Bluetooth-адаптеру. За всі можливості, надані пристроєм, відповідає операційна система Windows CE версії 6.0. Поверх неї «натягнута» фірмова оболонка від Lexand з досить великими піктограмами. Основна програма, встановлена ​​в Lexand SL-5750, - це навігаційна система. У моделі використовується пакет «Навітел Навігатор 5.0». Цікаво, що, на відміну від деяких конкуруючих моделей, ніяких проблем з самостійною установкою навігаційних програм сторонніх виробників у Lexand SL-5750 немає. Між записаними в пам'ять пакетами можна перемикатися за допомогою віртуальної кнопки «Шлях навігації».

Навігатор може виступати і в ролі невеликої мультимедійної станції для автомобіля. Завдяки досить великому екрану на Lexand SL-5750 можна з комфортом дивитися фільми, наприклад, під час стояння в «пробці». Не складе проблеми і прослуховування музики, підтримуються всі актуальні формати. Перегляд фото також є базовою функцією навігатора, так само як і відображення TXT-файлів.

Апаратна платформа Lexand SL-5750 складається з потужного процесора SiRF Atlas V з частотою 533 МГц (до 600 МГц при пікових навантаженнях) і GPS-приймача на 64 канали. Тому процес установки зв'язку з супутниками проходить досить швидко: максимальний час холодного старту становить 70-75 секунд. Обсяг оперативної пам'яті - 128 Мб. Вбудована пам'ять складає 4 Гб, при цьому користувачу доступні близько 3,4 Гб для установки карт і зберігання даних. Крім цього можна встановити і карту пам'яті ємністю до 16 Гб. Підтримуваний формат, як уже говорилося вище, - microSD.

Живлення Lexand SL-5750 отримує від бортової мережі автомобіля через роз'єм miniUSB, крім того, в навігаторі передбачена акумуляторна батарея невеликої ємності для автономної роботи. У нас апарат протримався без підзарядки близько двох з половиною годин при підсвічуванні дисплея, виставленому на середньому рівні. Комплектація моделі включає кріплення для розміщення пристрою в автомобілі. Кріплення звичайне - з присоскою на лобове скло машини. Для забезпечення живлення надається автомобільний блок живлення з вилкою для «прикурювача», також у комплекті є USB-кабель, ліцензійна картка «Навітел», Інструкції з експлуатації і гарантійний талон.

Lexand SL-5750 залишив, в цілому, приємне враження. Так, це далеко не самий функціональний навігатор на ринку, але якщо вам необхідно насамперед симпатичний пристрій з високою якістю збірки, то на дану модель цілком можна звернути увагу.

Вконтакте
Pinterest