bada 2.0 - розширені можливості

admin Різні статті

bada 2.0 - розширені можливостіSamsung Electronics оголосила про випуск набору інструментальних засобів bada 2.0 SDK, орієнтованого на розробку додатків для власної платформи Samsung - bada 2.0.

Очікується, що цей інструментарій посприяє ще більш широкому поширенню смартфонів під управлінням ОС bada, продажі яких у всьому світі досягли значного рівня.

Платформа bada

Розширення платформи bada - наслідок успіху семи існуючих мобільних пристроїв Samsung Wave. Смартфони Wave стали виключно популярні в Європі, Китаї та Південно-Східній Азії, де користувачів привертає доступна ціна і корисні функції цих моделей. Зручність використання і сенсорний інтерфейс допомогли Samsung відкрити споживачам функціонально насичених телефонів нові можливості додатків і сервісів смартфонів. Можете почитати проте як вибрати операційну систему для смартфона.

«Платформа Samsung bada та пристрої Wave продовжують успішно продаватися по всьому світу завдяки мобільним технологіям і ринкового лідерства бренду Samsung, - підкреслив Дж.К. Шин, президент підрозділу мобільних комунікацій компанії Samsung Electronics. - У bada 2.0 ми об'єднали ключові інновації в галузі мобільного зв'язку, які виведуть цю платформу в число лідерів ».

ОС bada 2.0, представлена ​​на виставці Mobile World Congress в лютому 2011 року, містить багато нових корисних функцій. Ця платформа заснована на попередніх інноваціях Samsung і разом з тим пропонує масу нових можливостей: багатозадачність, технології Wi-Fi Direct і Near Field Communication (NFC), функцію розпізнавання голосу. bada 2.0 дозволяє користуватися такими передовими сервісами, як мобільні платежі, дає можливість використовувати телефон як проїзний квиток, а також підтримує обмін файлами без підключення до інтернету.

Крім того, враховуючи, що все частіше смартфони використовуються для виходу в інтернет (читайте - Як налаштувати мобільний інтернет на смартфоні), платформа bada 2.0 пропонує розширену підтримку Flash і HTML, 5 завдяки чому користувачі отримують безліч нових можливостей інтернет-серфінгу. А стандартна реалізація в bada 2.0 технології WAC допоможе залучити до спільноти bada-розробників нових учасників.

«Bada - це важлива інновація, яка є ключовим компонентом мультиплатформному стратегії Samsung. Ми маємо намір і надалі інвестувати в успіх цієї операційної системи. Ми розширюємо співтовариство програмістів і працюємо над створенням сильної екосистеми, яка дає вигоди як розробникам, так і кінцевим користувачам, - зазначив Шин. - Програмісти отримають можливість пропонувати великій клієнтській базі нові програми для роботи і розваг, а споживачі зможуть користуватися корисними функціями смартфонів ».

Ключовим удосконаленням для партнерів-розробників є можливість розміщувати рекламу в додатках. Використовуючи інтерфейси прикладного програмування Ads API, розробники зможуть легко вставляти в додатки на базі bada 2.0 рекламу, що створює додаткові джерела для отримання прибутку.

Крім того, Samsung Electronics оновив і удосконалив середовище для розробки додатків, а також забезпечив програмістам розширену підтримку. У набір інструментів додано емулятор, який спрощує і раціоналізує процес розробки. А за допомогою інструменту Profiler програмісти зможуть оптимізувати споживання додатками системних ресурсів, таких як пам'ять і процесор.

Інструментарій bada 2.0 SDK можна завантажити з сайту для bada-розробників (developer.bada.com). Samsung Electronics удосконалив інтернет-магазин додатків Samsung Apps і відкрив до нього повний доступ в 121 країні. З виходом платформи bada 2.0 в онлайн-магазині з'являться нові можливості щодо купівлі, а також система рекомендацій. З моменту випуску першого пристрою Samsung Wave в червні 2010 року Samsung Apps нарощує популярність. Магазин досяг рубежу в 10 млн завантажень додатків всього за 3 місяці, а в березні 2011 року цей показник збільшився до 100 млн. В даний час Samsung Apps пропонує близько 40 тис. додатків.

У III кварталі поточного року на ринку з'являться три нових смартфона Wave на платформі bada 2.0, в число яких увійдуть як високопродуктивна модель преміум-класу, так пристрої для тих, хто віддає перевагу недорогим смартфонам.

Вконтакте
Pinterest