Безкоштовні програми для планування інтер'єру

admin Різні статті

Безкоштовні програми для планування інтер'єру

Безкоштовні програми для планування інтер'єру. Один з найважливіших етапів ремонту - це планування інтер'єру: практично неможливо зробити хороший ремонт, не уявляючи собі кінцевий результат. Ось тільки дуже складно планувати інтер'єр на листочку, а складні дизайнерські програми не всі можуть освоїти. На допомогу прийдуть безкоштовні програми для планування інтер'єру, орієнтовані на рядового користувача.

Безкоштовні програми для планування інтер'єру

Програми для планування інтер'єру пропонує своїм потенційним клієнтам відома компанія IKEA. Проектувати інтер'єр можна прямо в режимі онлайн, а потім, зберігши його на сервері, прийти в магазин за консультацією. Планувальник встановлюється як доповнення для браузера, працює на браузері Firefox (в Windows і Mac OS X), Internet Explorer (Windows) і Safari (в Mac OS X).

При роботі в додатку спочатку вибирається розмір і форма кімнати, розташування дверей, вікон, перешкод (колони, перегородки, перемички і т. п.), а також труб водо-та газопроводу, вимикачів і розеток, батарей, кондиціонерів, вентиляційних отворів і т . д. Потім можна підібрати набір меблів та аксесуарів для для кухні або їдальні. Закінчується проектування вибором оздоблювальних матеріалів та елементів оформлення.

Також на сайті доступні програми для планування з більш обмеженим функціоналом, що працюють безпосередньо у вікні браузера і не вимагають установки. Недоліки програми від IKEA - це, по-перше, те, що проектувати можна тільки їдальню та кухню. По-друге, меблі та аксесуари вибираються тільки з асортименту IKEA, причому представлений не весь асортимент. Зате програма проста в обігу і володіє гнучкими настройками.

Якщо ви не прихильник меблів IKEA, можете спробувати інші програми для планування інтер'єру. Приміром, відмінне рішення - кроссплатформенная і багатомовна безкоштовна програма Sweet Home 3D, яку можна як завантажити і встановити на свій комп'ютер, так і використовувати прямо у вашому браузері в режимі онлайн. Вона доступна на 11 мовах (у тому числі і російською), працює на чотирьох операційних системах: Windows, Linux, Mac OS X і Solaris.

Програма дозволяє створити план будинку, розставити меблі та фурнітуру, вибрані з великого асортименту меблів і предметів інтер'єру (доступний вибір розмірів, кольору і текстури об'єктів). Отриманий результат буде доступний як у двомірному режимі (вид зверху), так і у вигляді 3D моделі, а також в режимі «віртуального відвідувача» (фотографія інтер'єру з обраної точки приміщення). Для збереження результатів потрібно зареєструватися на сайті програми (реєстрація безкоштовна).

Sweet Home 3D - проект з відкритим вихідним кодом, розповсюджуваний за ліцензією GNU GPL. Він відрізняється великою російськомовною документацією як для користувачів, так і для розробників, також доступна Відеоінструкція. Програма володіє гнучкими настройками, зрозумілим інтерфейсом, а також можливістю відразу ж наочно ознайомитись з результатом планування інтер'єру.

Ще одна безкоштовна програма для планування інтер'єру називається «Столпліт». Як і Sweet Home 3D, вона доступна як в оффлайн, так і в онлайн версії. Але якщо Sweet Home 3D просто відкривається у вікні браузера, «Столпліт» потрібно встановлювати в вигляді доповнення для браузера, як і додаток від IKEA. Підтримуються браузери Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera і Google Chrome.

Програма дозволяє створювати план приміщення, а також вибирати з шаблону стандартні планування типових квартир. У створеному приміщенні можна підбирати покриття, вибирати і розставляти меблі, техніку, аксесуари. Як і в програмі від ІКЕА, меблі вибирається з каталогу магазину, який надав додаток. Асортимент невеликий, проте цілком реально отримати загальне уявлення про результат у форматі 3D. Основний недолік програми - обмежений вибір меблів і аксесуарів і низька якість графіки.

Існують і інші програми для планування інтер'єру, наприклад, Morderline Furniture і Roomle (обидві англійською, обидві браузерні - для використання в режимі онлайн). Звичайно, весь перерахований вище софт не дотягує до професійних дизайнерських програм, але ж більшості користувачів і не потрібен великий функціонал. Для планування інтер'єру безкоштовних програм цілком вистачить.

Вконтакте
Pinterest