Чи варто купувати планшет?

admin Різні статті

Чи варто купувати планшет?Часом не ми диктуємо правила життя, а іноді життя нам саме вказує на умови. Планшет - не є предметом першої необхідності, проте його всі так завзято купують ... Чому? Давайте в цьому розберемося: розглянемо всі його переваги і недоліки, прорахуємо цільову аудиторію і зробимо загальні висновки. Про все по порядку ми і поговоримо в сьогоднішній нашій статті.

Чи варто купувати планшет?

Планшетний комп'ютер - являє собою, грубо кажучи, великий сенсорний мобільний телефон з комп'ютерною (майже) операційною системою. Якщо провести іншу аналогію, то планшет це той же комп'ютер, тільки сенсорний і без системного блоку. Так, він має декілька відмінностей, як наприклад - відсутній привід і не завжди є вхід для USB-флешки. Проте в цілому це той же комп'ютер.

Переваги планшетного комп'ютера

 • Ергономічний - займає дуже мало місця, але в теж час, досить функціональний, тому що в ньому є всі необхідні функції.
 • Має вбудований WiFi приймач, а іноді 3G або 4G зв'язок. Що дозволяє мати можливість виходу в Інтернет в будь-якому місці.
 • Є вбудований акумулятор, який дозволяє працювати на ньому до 10 повноцінних годин.
 • Сенсорний екран, завдяки якому відсутня необхідність в наявності клавіатури або комп'ютерної миші для роботи.
 • Найчастіше має фото і відео-камеру, що дозволяє не тільки знімати і відразу зберігати на планшетному комп'ютері фотографії або відеозаписи, але і використовувати даний функціонал для спілкування по Skype.
 • Не вимагає самостійної установки операційної системи. Оновлення теж проходить дуже просто (майже в автоматичному режимі).
 • 98% всіх програм знаходяться у сертифікованому магазині, в якому можна як купити програму або гру, так і отримати її безкоштовно (знайшовши альтернативу).

Чи варто купувати планшет?

Недоліки планшета:

 • Постійна прив'язка до Інтернету. Вам не варто купувати планшет, якщо вдома у Вас немає бездротової мережі WiFi(як підключити WiFi), та й ще немає можливості підключити Інтернет іншим чином (наприклад, за допомогою 3G, читайте як вибрати 3G модем).
 • Далеко не у всіх програм, які працюють на ПК, є альтернативи. Якщо у Вас є певні вимоги до програм, які повинні бути встановлені на планшеті, то тут будуть виникати постійні проблеми, так як на планшеті стоїть інша операційна система, а значить, не всі софт-компанії під неї зробили альтернативи.
 • Слабка батарея, яка, на жаль, зустрічається досить часто.
 • Не варто купувати планшет, якщо Ви вважаєте недоліком екран менше 10 дюймів, так як в планшеті він саме такий, хоча продумана OS не дає можливості посварити маленьку діагональ.

На кого ж розрахований планшет, хто його цільова аудиторія?!

Тут все просто, планшет потрібен наступним людям:

 • Офісним працівникам, які часто бувають в дорозі і їм потрібен доступ до елементарних документів та Інтернету;
 • Сучасним людям, які люблять проводити вільний час в Інтернеті або за гаджетами.
 • Кіноманам, які жити не можуть без кіно і серіалів. Планшет тут виявиться відмінним порятунком, особливо якщо акумулятор буде витримувати довгі перегляди фільмів без підзарядки.
 • Людям, які багато подорожують або просто часто знаходяться в дорозі. Цей гаджет здатний дуже добре розважити: музикою, фільмами, іграми та Інтернетом.

Якщо Ви знайшли себе серед перерахованих кандидатів, тоді Вам варто купувати планшет!

Часті питання, пов'язані з покупкою планшета

Існує ряд супутніх питань, які задають при купівлі планшета. Ми б хотіли їх зараз висвітлити, давши на них потрібні відповіді. Отже, давайте почнемо?!

Чи варто купувати китайський планшет?

Так, якщо Ви купуєте дитині або підлітку, якому ще в принципі без різниці, якими можливостями повинен володіти справжній планшетний комп'ютер. Дорослій людині, китайські аналоги планшета краще не брати: дуже слабка батарея, низької якості екран, відсутність більшості функцій (отже, навіть завантажити додаток на нього буде проблематично), низька якість пластику і т.д.

Для повноцінної роботи або розваги він абсолютно не годитися, краще не економити, а купити дійсно хороший планшетний комп'ютер, від відомого виробника з позитивними відгуками в Інтернет-магазинах.

Чи варто купувати дешевий планшет?

Якщо Ваш бюджет обмежений до мінімуму, проте бажання придбати планшет не пропадає, то в принципі купити дешевий планшет можна. Однак тут потрібно гарненько по вибирати планшет, знайшовши в Інтернеті реальні відгуки людей, які купили і протестували ту чи іншу модель. Природно дивіться на характеристики, вивчайте відео-огляди і якщо всі вони Вас цілком влаштують, то звичайно, купувати такий планшет варто.

Чи варто купувати планшет, якщо є ноутбук?

Чесно кажучи, таке питання можна вважати некоректним, оскільки це два абсолютно різних пристрої, незважаючи на гадану схожість. Це все одно, що запитати: «Чи варто купувати легковий автомобіль, якщо у мене вже є вантажна ГАЗель?». Тобто Ви, звичайно, і на вантажному автомобілі можете поїхати на морський пляж, проте все ж виглядати це буде не зовсім природно, та й бензину витратите набагато більше, ніж могли б.

Ось приблизно така ж ситуація з ноутбуком, він досить громіздкий, щоб завжди носити його з собою і користуватися в громадському транспорті або іншому місці. Планшетний комп'ютер більш мобільна річ, якою можна користуватися завжди і скрізь, не привертаючи до себе уваги. Крім того, як правило, заряду акумулятора у планшета вистачає набагато на більший проміжок часу, ніж на ноутбуці.

Тому підсумовуючи в цьому питанні, ми відповідаємо категорично - «ТАК! Планшет купувати варто, навіть якщо є вже ноутбук! ».

Чи варто купувати графічний планшет?

Для початку Ви повинні розуміти, що графічний планшетний комп'ютер, це зовсім інша техніка, яка використовується художниками і дизайнерами для створення зображень відразу ж на комп'ютері (вони на ньому малюють спеціальним стилусом). Він схожий з планшетом, тільки назвою і в принципі зовні трохи скидається.

Купувати його чи ні, тут ми відповісти чітко не можемо. Так, це цікава іграшка, але як надовго її вистачить?! Однак якщо Ви займаєтеся дизайном або художнім мистецтвом професійно, то звичайно, графічний планшет стане відмінним придбанням!

Вконтакте
Pinterest