Чим відрізняється iPad mini від звичайного Apple iPad?

admin Різні статті

Чим відрізняється iPad mini від звичайного Apple iPad?

Планшети Apple стають все більш популярними. Проте сьогодні стає модним випробувати новинки відомих на весь світ компанії і порівнювати їх між собою.

Наприклад, перед багатьма любителями продукції Apple останнім часом постає нове питання: який планшет вибрати собі, або в подарунок близькій - стандартний iPad, до якого всі звикли, або ж iPad mini, який тільки набирає популярність.

Чим відрізняється iPad mini від звичайного Apple iPad?

Як відключити інтернет на iPhone?

У сьогоднішній статті ми порівняємо обидва планшета і розглянемо їх основні характеристики, щоб ви, спираючись на ці дані, змогли більш грамотно підійти до відповідального вибору.

Apple iPad mini: основні відмінності від iPad

Перша відмінність iPad mini від звичайного iPad - це, звичайно, його розмір. Уявіть собі, що всі можливості великого iPad вміщаються і в корпусі, що є куди більш компактним. Його товщина складає всього 7,2 міліметра! Плюс до всього, такий пристрій неймовірно легкий.

У будь-який момент ви можете взяти його з собою, для цього не потрібні великі сумки або портфелі - він поміститься і в саму маленьку сумочку. Отже такий iPad ви завжди зможете мати під рукою. Роздыльна здатнысть iPad mini становить 163 пікселя/дюйм.

У великого iPad вона 132 пікселя/дюйм. Однак принципово картинку це не змінює і не псує враження від перегляду фото і відео. Якщо звичайний iPad дозволяє записувати HD-відео з роздільною здатністю 720р, то iPad mini пропонує роздільну здатність 1080р. Більше того, крім стандартного фокусування дотиком при відеозйомці він дозволяє стабілізувати відео, а у людини, що знімається розпізнати обличчя.

Чим відрізняється iPad mini від звичайного Apple iPad?

Також планшет оснащений датчиком освітленості на задній панелі. Цими ж функціями ви можете скористатися і при створенні фотографій з вашого iPad mini. А камера iSight дозволить робити знімки з роздільною здатністю 5 мегапікселів. У той же час у великого iPad є задня камера з роздільною здатністю 960х720 пікселів.

Тут все залежить від ваших уподобань і, мабуть, звички. Не менш важливою характеристикою iPad є сім-карта. При виборі планшета потрібно пам'ятати, що iPad mini оснащений сім-картою Nano-SIM, а карти Micro-SIM, які так популярні в стандартному пристрої, не підтримує(Як обрізати сім карту для iPhone).

Зате саме в iPad mini вбудований асистент, за допомогою якого ви зможете відправляти повідомлення, або створювати нагадування виключно за допомогою голосу. Для багатьох це буде дуже зручно, так як набирати текстове повідомлення пальцями не завжди зручно.

Що краще: iPad mini або звичайний iPad?

Безумовно, кожен сам в змозі вирішити для себе, який конкретно iPad він хотів би мати. Однак сама назва iPad mini вже говорить багато про що. Наприклад, його дисплей ні в чому не поступається, крім розміру, звичайно, великому дисплею стандартного iPad. На ньому також можна використовувати додаток Карти і з його допомогою дізнаватися про своє місцезнаходження.

Можна переглядати фотоальбоми та відео, причому деталізація не поступиться великому планшету. Плюс до всього, дисплей iPad mini в якості оснащення має підсвічування LED (вона є і у великого iPad), що дозволяє показувати картинку чітко, виразно і яскраво. Також можна використовувати «маленький» iPad для роботи з величезною кількістю інших додатків, доступних і для «старшого побратима».

Як відрізнити китайський iPhone від оригіналу?

Активні користувачі глобальної мережі зможуть з будь-якого з пристроїв проводити в Інтернеті до десяти годин в режимі Wi-Fi. При цьому зможуть дивитися фільми або слухати музику. За стільникової мережі обидва планшета будуть працювати до дев'яти годин. Ну а зарядити їх також можна як від комп'ютера через USB-привід, так і за допомогою звичайного адаптера живлення.

Вконтакте
Pinterest