Чому довго завантажується Windows 7

admin Різні статті

Чому довго завантажується Windows 7 ?.

Багато користувачів, які користуються операційною системою Windows 7 , стикаються з проблемою довгого завантаження комп'ютера,а також завершенням сеансу роботи, так і самої операційної системи.Почнемо ми, мабуть, з питання власне, чому він гальмує? Ну, тут причин може бути кілька. Перш за все необхідно розглянути технічну частину, а наостанок программую.Необхідно перевіряти, налаштувати і оптимізувати. Основні причини , за яких може гальмувати комп'ютер:

Чому довго завантажується Windows 7 ?.

1. ТЕМПЕРАТУРА. Частенько користувачі зовсім не цікавляться температурою свого процесора, а даремно. Перевірити її можна - скачавши спеціальну програму, наприклад, Everest, Speedfan. -( у багатьох виробників системних плат є неплохии утиліти для моніторингу і управління температурою, йдуть в комплекті з платою). - Запустіть його, виберіть комп'ютер , далі датчик . Якщо температура процесоравище 50 градусів, то варто задуматися. Перевірте роботу вентиляторів, продуйте радіатор - величезне скупчення пилу всередині корпусу і на радіаторах - перша причина перегріву. - Бажано раз на рік проводити профілактичну чистку корпусу і всього його вмісту. Так як "шкідлива пылюга" має властивість накопичуватися на деталях всередині корпусу. Що заважає нормальному теплообміну. І комп'ютер починає працювати погано! Аж до раптового відключення. Непогано б зняти радіатор та наносити термопасту на процесор, яка скоріш за все вже висохла за роки роботи.

Чому довго завантажується Windows 7 ?.

2. Подивіться об'єм встановленої ОПЕРАТИВНОЇ ПАМ'ЯТІ(ОЗП)."Пуск" - "Панель Управління" - "Система і Безпека" - "Система" Для комфортної роботи Windows XP - мінімум 512мб, Windows 7 - 1 гігабайт (ГБ) (для 32-розрядної системи) або 2 ГБ (для 64-розрядної системи) оперативної пам'яті. - Якщо немає можливості або бажання додавати пам'яті можна збільшити обсяг віртуальної пам'яті - файл підкачки. Клікаєм правою кнопкою по значку "Мій комп'ютер", далі "Властивості" - "Додаткові параметри системи" - "Додатково" - "швидкодія" - "Параметри" - "Додатково" - "віртуальна пам'ять" - "змінити" - "особливий розмір", задайте приблизно 1500 - 2000, далі кілька разів "ОК" і все готово.

Чому довго завантажується Windows 7 ?.

 

Чому довго завантажується Windows 7 ?.

3. -ЖОРСТКИЙ ДИСК.&n-Швидкість обертання шпинделя не менше 7200 об/хв Об'єм буфера проміжна пам'ять, призначена для згладжування відмінностей швидкості читання/запису і передачі по інтерфейсу. В сучасних дисках він зазвичай варіюється від 8 до 64 Мб. Чим більше, тим краще.Далі можливо перевантажений, - захаращений системний жорсткий диск. Локальний диск З , є системних і частіше він має невеликий об'єм, але більшість користувачів зберігають величезні папки з музикою і фільмами на робочому столі, адже те, що лежить на робочому столі займає місце на диску З . Зберігайте великий обсяг на інших дисках! Також бажано частіше проводити дефрагментацію диска: "Пуск" - "Панель Управління" - "Система і Безпека" - "Дефрагментація жорсткого диска"4. - РЕЄСТР. - При частій встановлення,видалення різних программма у реєстрі залишається багато сміття: посилання, бібліотеки і т. д. На жаль, видалення програми ще не говорити про те, що вона видаляється з комп'ютера повністю. А це зайва завантаження процесора при виконанні різних завдань. Скористайтеся програмою CCleaner і спробуйте розгребти це сміття. Працювати з цією програмою не складно. Запустіть її, виберіть закладку реєстр , відмітьте всі галочки, внизу натисніть кнопочку пошук проблем . Програма знайде купу непотрібних невірних розширень в реєстрі і помилок. Натисніть кнопку виправити» - і програма зробить свою справу, видаливши непотрібне і полагодив можливе.Чому довго завантажується Windows 7 ?.5. - АВТОЗАПУСК. - Вашу пам'ять з'їдає дуже багато запущених програм. При установці будь-яких програм дуже часто вони додаються в автозавантаження - це такі програми, як, аська, uTorrent і багато інших. Зайдіть в "Пуск" - "Виконати" ( натисніть сполучення клавіш W (windows)+R), напишіть msconfig натисніть "ОК" у вікні виберіть вкладку "автозавантаження". Прибираємо тут всі галочки з непотрібних програм, обов'язково залиште "ctfmon" і звичайно ж свій "антивірус". Потім тиснемо "застосувати", далі "ОК" і "перезавантаження". Після перезавантаження комп'ютера поставте галочку, щоб вам не нагадували про внесені вами зміни.

 

Чому довго завантажується Windows 7 ?.

 

Чому довго завантажується Windows 7 ?.

 

Чому довго завантажується Windows 7 ?.

6. ДРАЙВЕРИ. - Перевірте всі пристрої встановлені у комп'ютер правильно працюють, коректно чи встановлені драйвера, бажано встановити останні версії( скачивайте з сайту виробника пристрою) "Пуск" - "Панель Управління" - "Система і Безпека" - "Система" - "Диспечер Пристроїв" Неправильно встановлений драйвер або будь-яка проблема з пристроєм виділена жовтим ! або червоним -?.

Чому довго завантажується Windows 7 ?.

6. ВІРУСИ. Трояни,віруси та їм подібні шпигуни загальмовують і погіршують роботу програм і самої системи. Переконайтеся, що ваш антивірус не заснув ,що він працює і оновлюється. Ось, мабуть, і всі основні причини уповільнення роботи комп'ютера!

.

Вконтакте
Pinterest