Чому тормозить HD відео

admin Різні статті

Чому тормозить HD відеоHd відео або відео високої чіткості - це відносно нова галузь відеоіндустрії, що припускає використання AV - апаратури, особливих форматів запису і способів передачі і програвання відео файлів. Відео високої чіткості відрізняється від інших варіантів відеозапису наявністю роздільної здатності не менше 1280x720 точок, тоді як стандартний DVD файл має набагато меншу роздільну здатність - 720x576. Говорячи спрощено, якщо ви вирішили дивитися hd відео, то його відображення на великому плазмовому екрані буде в п'ять разів більш чітким, ніж при перегляді звичайного відео у форматі DVD.

Дійсно використання hd відео забезпечує більш детальне і чітке зображення на екрані, що значно полегшує сприйняття запису і робить перегляд більш комфортним і приємним. Однак дуже часто користувачі стикаються з поширеною проблемою, коли hd відео гальмує. Багато хто відзначає, що при відтворенні відео "картинка" смикається, при цьому звук може гальмувати разом з відео. Причини можуть бути зовсім різні. Тому для того, щоб визначити, чому гальмує hd відео, необхідно з'ясувати наступні моменти.

Чому тормозить HD відео

  • Конфігурація комп'ютера.
  • Характеристики відеокарти
  • Використовувані кодеки
  • Особливості екрану / монітора
  • Характеристики плеєра
  • Бітрейт відео / аудіо потоку
  • Розмір відтвореного файлу

В першу чергу, відзначимо, що часто hd відео гальмує через "слабкість" процесора. У цьому випадку, навіть якщо ви встановите найпотужнішу відеокарту, проблема не вирішиться.

Якщо у вас гальмує hd відео, вибирайте відеокарту з апаратним прискоренням hd, інакше все навантаження при відтворенні відео ляже на процесор. Установка потужних карт дозволяє успішно переглядати файли до 10 Гб з роздільною здатністю 1080p і бітрейтом відео 8-12Мбіт. Робота будь-якої відеокарти передбачає використання особливого алгоритму налаштування.

Для перегляду hd відео на комп'ютері необхідно встановити кодеки, здатні декодувати Full hd відео. У випадку, якщо у вас тормозить hd відео, використовуйте наступні кодеки: MPC Video Decoder, CoreAVC, FFDShow, а так само Microsoft DTV-DVD Video Decoder.

Як зберегти відео з YouTube

Якщо розглядати характеристики використовуваного монітора, то, в першу чергу, hd відео тормозить через стиснення відео під розмір екрану. Наприклад, якщо ви відтворюєте hd файл 1080p на екрані з роздільною здатністю 1280x1024, то hd відео тормозить при перегляді на комп'ютері з абсолютно будь-якою конфігурацією.

Що стосується вибору плеєра для hd відео, віддайте свою перевагу таким варіантам як KMPlayer, VLC Media Player, Windows Media Player, GOM Player. KMPlayer відрізняється швидкістю і функціональністю і налагодженою роботою з "важкими" hd файлами (> 10Гб).

Як скачати відео з Вконтакті

Таким чином, ми позначили основні фактори, через які тормозить hd відео. При виборі та встановленні даних компонентів враховуйте моменти, позначені вище, або ж зверніться до професіоналів для більш тонкого і якісного налаштування вашого комп'ютера.

Вконтакте
Pinterest