Чому тормозить відео в інтернеті

admin Різні статті

Чому тормозить відео в інтернетіЗазвичай при перегляді відео онлайн не повинно бути ніяких проблем, щоб ви могли насолоджуватися гарною картинкою. Але трапляється, що відео гальмує, і це сильно дратує. Давайте розберемося, чому тормозить відео в інтернеті і що робити, щоб вирішити цю проблему.

Причин, чому висне онлайн-відео, не так вже й багато, як вам може здатися. І добре, що їх всі досить легко можна вирішити, так як в основному вони стосуватимуться апаратного та програмного забезпечення комп'ютера. В окремих випадках проблема може бути пов'язана з провайдером інтернету, наприклад, занадто велика кількість звернень до сервера або ж низька швидкість інтернету. Але найчастіше причина тільки у вашому комп'ютері.

Найпоширенішою причиною зависання онлайн-відео є брак ресурсів комп'ютера. Здавалося б, що ще вчора все було нормально, але сьогодні відео сильно гальмує, хоча смуга завантаження йде далеко вперед. Проблема в тому, що системі доводиться задіяти свої ресурси по максимуму на підтримку роботи програм у фоновому режимі. А таких програм, до речі, як і вірусів, може бути дуже багато. Спробуйте закрити всі ці програми і зробити перевірку системи на віруси.

Перевірку системи на наявність вірусів не завадить влаштувати не тільки тим антивірусом, який встановлений на комп'ютері, а й спеціальними утилітами. Також подивіться, які програми знаходяться у вас в автозавантаженні, і залиште тільки ті, які дійсно важливі.

Проблеми з онлайн-відео можуть з'являтися по апаратних причин. Наприклад, відеокарта, материнська плата, кулер покриті пилом. Після чищення комп'ютер буде працювати значно швидше і краще. Але навіть якщо проблеми не в пилу, тоді елементарно може злетіти драйвер відеокарти. Природно, для програвання відео буде потрібно на відеокарту поставити новий драйвер.

Досить часто відео починає гальмувати з причини застарілої версії Adobe Flash Player. Раніше компанія Adobe не працювала над помилками зависання відео онлайн, але в пізніших версіях вони виправлені. Настійно рекомендується оновити Flash Player з офіційного сайту компанії.

З Flash Player може бути пов'язана ще одна проблема - відключене апаратне прискорення. Апаратне прискорення потрібно для підвищення продуктивності швидкості відтворення відео програвачем Flash Player, який вбудований в браузери. Якщо функція відключена, то і відео буде гальмувати.

Щоб включити апаратне прискорення, достатньо під час перегляду відео в режимі онлайн навести на нього курсор миші і натиснути правою кнопкою для виклику контекстного меню. У контекстному меню виберіть рядок Параметри, після чого поставте галочку навпроти Включити апаратне прискорення у віконці, Параметри Adobe Flash Player.

Іноді проблеми відтворення відео можуть бути безпосередньо пов'язані з самим браузером. У цьому випадку спробуйте почистити тимчасові файли і файли cookies на комп'ютері. Правда, в браузерах на основі Chromium ( ндекс.Браузер, Google Chrome) проблема може бути викликана не стільки кешем, скільки конфліктом плагінів для перегляду. У Chrome спочатку є вбудований флеш-плеєр, який регулярно оновлюється. Але з часом з вашого на те дозволу, а часом навіть і без, встановлюються сторонні плагіни Adobe і Macromedia. І в цьому випадку досить часто трапляються конфлікти, що є причиною гальмування відео.

Виправити ситуацію можна, відключивши в браузері сторонні плагіни. Для цього наберіть в рядку браузера chrome ://plugins (працює як для Google Chrome, так і для Яндекс.Браузер) і натисніть Enter. У вас відкриється вікно модулів, в якому на найпершому місці будуть відображені модулі Adobe Flash Player. Якщо в дужках вказано 2 або 3 файлу, натисніть Детальніше, щоб відкрити докладні дані про модулі. Тепер знайдіть модуль Adobe Flash Player, у якого в адресному рядку стоїть ім'я браузера. Цей модуль відключати не треба. Відключають тільки модуль, який знаходиться за адресою C:\Windows або C:\Program Files. Після внесення змін перезавантажте браузер і перевірте програвання відео.

Зауважте, що описані проблеми гальмування онлайн-відео зустрічаються найчастіше. Але є окремі випадки, коли проблеми можуть бути зовсім іншого характеру. Якщо так, тоді доведеться звернутися до фахівця в сервісний центр, щоб він допоміг вам налагодити програвання онлайн- відео.

Вконтакте
Pinterest