Чудеса інженерної думки, До чого дійшов прогрес!

admin Різні статті

Чудеса інженерної думки, До чого дійшов прогрес!.Ця стаття про те, до чого призводить спроба заощадити при купівлі комп'ютерного заліза.

Один мій знайомий працює в сервісному центрі і сьогодні розповів цікаву історію про те, що до них сьогодні прийшов чоловік з придбаним за річкою у китайців USB-шних гвинтом. Типу гвинт пишеться приміром фільм (1,5 Гб), а при перегляді комп покаже тільки останні кілька хвилин цього фільму, хоча на корпусі написано, що вінт на 500 Гб. В системі гвинт теж визначається як 500-ка.Товариш каже, що довго іржали з цього чола, т. к. подібний гвинт вже приносили в сервіс, і куплений він був теж в Китаї.

Чудеса інженерної думки, До чого дійшов прогрес!.

Коробку гвинта розкрили прямо на приймання, показали людині, що він купив насправді і, очманілий від побаченого, проводили на вихід.Історія у обох бідолах практично однакова.Зовні сабж виглядає цілком пристойно , має купу розумних написів. При купівлі китаєць його навіть підключив для перевірки до компу і закинув на нього пару картинок (типу, от бачиш, працює).Коли перший раз такий же гвинт принесли у вересні минулого року, він спеціально сфотографував його на мобільний. І той ще й до того ж раптом перестав визначатися системою.

Чудеса інженерної думки, До чого дійшов прогрес!.

Суть сабжу: флешка на 128 Мб, інфа пишеться на неї по колу. Як це зроблено, не зрозуміло. Але при запису великого файлу, він весь влазить» - на неї, а при читанні файлу, видно тільки останні 128 Мб інформації, хоча обсяг файлу відображається правильно, як в оригіналу.Ось такі пиріжки.Мораль думаю всім зрозуміла.

Вконтакте
Pinterest