Де зберігати паролі?

admin Різні статті

Де зберігати паролі?

Де зберігати паролі? На даний момент не можна уявити собі ні один комп'ютер, який не підключений до інтернету. У кожного є по декілька поштових скриньок, особистих сторінок в соціальних мережах та облікових записів на численних інших сайтах. І серед всього цього різноманіття сайтів треба постійно запам'ятовувати всі логіни і паролі, які доводиться використовувати. Тому логічно поставити просте питання: де зберігати паролі?

Де зберігати паролі?

Для забезпечення максимальної безпеки користувачів була розроблена система логіна і пароля. Адже завжди існує дуже великий ризик, що вашим обліковим записом захоче скористатися небудь шахрай. Але навіть використання пароля не завжди дає можливість повністю убезпечитися від спроб шахраїв зламати ваш аккаунт. Ось і доводиться вигадувати різні хитромудрі паролі, за допомогою яких можна захистити свої дані.

Але багато хто не знає, як скласти пароль так, щоб його було важко зламати. Тому використовують найпростіші слова для паролів. А те, що використання цифр і різних символів пунктуації робить паролі дуже важкими для злому, розуміють не всі. Але одна справа - придумати один складний пароль, яким ви можете захистити дані на певному сайті, наприклад, на поштовому сервері. Але ж для різних сайтів рекомендують використання відмінних один від одного паролів, щоб надійно зберегти всю інформацію в цілості й схоронності. І ось виходить, що паролів придумано дуже багато, але надовго запам'ятати їх можливості немає. Тому багатьох цікавить, де зберігати паролі? Як відновити втрачені паролі?

В принципі паролі не потрібно запам'ятовувати особисто вам. Адже зберігання паролів вбудовано в усі браузери. Менеджер паролів автоматично заповнить всі дані про сайт, на якому ви використовуєте певний логін і пароль. Але справа в тому, що менеджери паролів в браузерах не відповідають певному рівню безпеки.

На даний момент є дуже багато варіантів розкрадання паролів з браузерів. Шахраї можуть скористатися як розширеннями зі шпигунськими модулями, так і зчитуванням паролів з бази даних. Ось і виходить, що безпечного місця, де зберігати паролі, немає.

Але не все так погано. Розробниками були написані різні програми для зберігання паролів. Їх існує на даний момент дуже багато. Їх функції завжди зводяться до одного: зберігання інформації в зашифрованому вигляді. Перелічимо деякі з програм, які ви можете використовувати.

Aurora Password Manager - це безкоштовна програма для зберігання паролів. У ній ви можете зберігати не тільки паролі для різних сайтів, але також і коди, які вам можуть знадобитися в реальному житті.

Roboform - це одна з найстаріших і відоміших програм, в якій можна зберігати паролі. Вона дуже зручна, адже в програмі можна записувати не тільки паролі, але і будь-яку іншу інформацію для заповнення певних полів. Але справа в тому, що програма Roboform може здатися занадто нав'язливою, адже вона дуже часто визначає поля, які взагалі не треба заповнювати. Звичайно, можна поміняти налаштування програми зберігання паролів, але не всі цим користуються.

SCARABAY - це дуже проста і зручна програма, яка не набридає спливаючими вікнами з пропозиціями запам'ятати пароль. Також вона не перевантажена різними функціями, якими багато хто не користуються. Також SCARABAY допоможе вам швидко створити новий пароль, якщо ви ніяк не можете придумати свій власний.

Але можна обійтися і без використання програм. Де зберігати паролі в такому випадку? Багато хто до цих пір користуються перевіреним методом запису всіх даних в окремий блокнот. Погодьтеся, що жоден хакер не добереться до ваших записів. Якщо вас стомлює пошук потрібного пароля в блокноті, ви можете вводити всі дані в спеціальну таблицю в певному документі. Таким чином ви зможете скористатися пошуком по документу, щоб швидко знайти потрібну інформацію. Як бачите, місць, де зберігати паролі, є дуже багато.

Але також є місця, де не варто зберігати паролі. Після реєстрації на певному сайті до вас на пошту приходить лист, в якому вказані ваші дані. Не зберігайте такі листи, а відразу ж видаляйте їх. Також не рекомендується зберігати на телефоні смс-повідомлення, в яких також можуть бути паролі. Ви ніколи не знаєте, до кого в руки може потрапити ваш телефон.

Як бачите, способів, як зберігати паролі, дуже багато. Виберіть для себе найбільш відповідне місце, де зберігати паролі, щоб ви завжди могли знайти потрібну вам інформацію.

Вконтакте
Pinterest