Форматування флешки в NTFS засобами Windows XP

admin Різні статті

Форматування флешки в NTFS засобами Windows XP.З появою флеш-накопичувачів об'ємом більше 4 Гб стала актуальною проблема запису на них файлів-образів DVD-дисків. Проте виникла невеличка проблема. Справа в тому, що файлова система FAT32 не дозволяє записувати файли розміром більше 4 Гб, а форматувати флешку в NTFS відмовляється якась операційна система під назвою Windows XP.

Підключаємо флешку до комп'ютера і шукаємо її в списку всіх накопичувачів (МІЙ КОМП'ЮТЕР), далі клацаємо на значку правою кнопкою миші (ПКМ), вибираємо пункт ВЛАСТИВОСТІ і отримуємо щось схоже:

Форматування флешки в NTFS засобами Windows XP.

Вибираємо закладку ОБЛАДНАННЯ. У списку девайсів шукаємо флешку, виділяємо її лівою кнопкою миші і тиснемо на кнопку ВЛАСТИВОСТІ внизу:

Форматування флешки в NTFS засобами Windows XP.

У цьому вікні нас цікавить закладка ПОЛІТИКА. Переставляємо точку на опцію ОПТИМІЗУВАТИ ДЛЯ ВИКОНАННЯ і тиснемо кнопку ОК. Після цього намагаємося відформатувати флешку і бачимо, що в списку файлових систем з'явилася NTFS:

Форматування флешки в NTFS засобами Windows XP.

Виробляємо форматування:

Форматування флешки в NTFS засобами Windows XP.

Трохи втратили в обсязі, але на накопичувачах 8 Гб і вище така втрата буде непомітна.

І, наостанок, повторюємо всю процедуру заново, щоб у властивостях флешки повернути опцію ОПТИМІЗУВАТИ ДЛЯ ШВИДКОГО ВИДАЛЕННЯ (повторно відформатувати не треба).

Вконтакте
Pinterest