Greplin - пошуковик по особистому житті

admin Різні статті

Greplin

Greplin - пошуковик по особистому житті. У активних користувачів Інтернету в «хмарі» зберігається історія, не менша, ніж на комп'ютері. Іноді - навіть більша. Сервіс Greplin індексує вашу онлайн-історію та надає до неї доступ за допомогою швидкого пошуку.

Стартап Greplin був заснований у вересні 2010 року, і за цей час команда з 5 чоловік (троє з них найняті недавно) встигла зробити якісний пошукач по особистої інформації в онлайн-сервіси та отримати $ 4 млн від інвесторів.(Цікаво - як перенести налаштування Opera)

Greplin індексує дані з Twitter, Facebook, Dropbox, Google Docs, пошти Gmail та інших сервісів. Для цього користувачеві потрібно дати сервісу доступ до своїх акаунтів. Підключити можна декілька поштових адрес Gmail (включаючи Google Apps для бізнесу) і кілька акаунтів Twitter. Мається на увазі, що профіль у Facebook повинен бути один.

У соціальній мережі Facebook аналізується профіль, події, замітки, друзі, новинний потік та повідомлення на стіні. Але при цьому інформація зі стіни потрапляє в Greplin не повністю. Соціальна мережа обмежила індексацію кількома днями до реєстрації на Greplin.

Зірочками відзначені сервіси, для використання яких потрібний premium-акаунт Greplin. Він обійдеться користувачам у $ 4,99 на місяць або $ 49,99 на рік. У платні потрапили сервіси, орієнтовані на бізнес. Безкоштовний акаунт передбачає 200 Мб пам'яті, відслідковувати, який обсяг пам'яті зайнятий, можна по рядку стану внизу головної сторінки.

За підрахунками творців пошукача Greplin, якщо ви користуєтеся безкоштовним акаунтом, то в базі Greplin розміститься приблизно таку кількість вашої інформації:

База Greplin

Незаперечний плюс Greplin - дуже швидка індексація і швидкий пошук. Він проаналізує базу за лічені хвилини, якщо у вас не дуже багата історія, або за кілька годин, якщо інформації накопичилося чимало. Наприклад, у сервісу Trunk.ly (аналізує посилання в соцмережах і блогах) індексація займає кілька годин навіть у разі невеликої кількості оброблюваних сторінок.

Творці пошукача Greplin особливо підкреслюють безпека інформації, що потрапляє до них. Вони не передають її третім особам; також користувач може стерти свої індекси в налаштуваннях: settings - indexes. Зараз на Greplin можна потрапити, залишивши заявку на сайті. Запрошення, як правило, приходять на наступний день. Але Денієль Гросс (Daniel Gross), засновник сервісу Greplin, пообіцяв, що відкритий він буде буквально через кілька днів для всіх. Можна брати на замітку. Ось і все про пошуковик Greplin.

Відповідь на запитання як перенести мережеві налаштування? ви может знайти в цій статті.

Вконтакте
Pinterest